2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
@meliyke anneler gününde tabiki ben karşı tarafa almam. Eşime nolduysa airfryer almayı düşünüyor hayatta hediye almış değil annesini sevmeyen adama ne olduysa anlamış değilim. Valla bende anneme ne alcam bilmiyorum çiçek hastası saksı çiçeği alıyoruz genelde ama bakalım belki başka bir şey bulurum 🤭
Sende annene elektronikten iyisinii all o madem ayferr alıyorrr bırak şimdi saksı çiçeğii

Yl

Ay aynı yaaaa ııııh deyip kendini sıkıyor 😂😂😂
Ikizler bunlarrrr durdursmayız yerindee
AMa bende durmak istemiyorumda napcam küçücük yerdee hele bi rizeye gideyim şu dogum gününü bi atlatsam iyi bi düğün elbisesi aldım güzel olmadı iade ettim başka aldım bakalım güzel oturcakmı üstüme yorumlarıda sonra gördüm simli çok dökülüyomuş inşallahh öyle olmaz

Ay bugün bebelerde bişey var benimki de öyle ne uyudu ne yedi gün içinde 2 saat uyurdu bugün 1 er saat uyudu uyandı sürekli bende grip oldum fenayım bide mızmızlandı durdu sürekli ağlak ağlak ay neden anlamadım beynim yandı artık

Yemin ederim cildirdim n kucak ne meme ayakta çığlık memede gözler açık
Abisini babasını arıyor gözleri oy
Kızdım en son of of of uyumadı ya

Ikizler bunlarrrr durdursmayız yerindee
AMa bende durmak istemiyorumda napcam küçücük yerdee hele bi rizeye gideyim şu dogum gününü bi atlatsam iyi bi düğün elbisesi aldım güzel olmadı iade ettim başka aldım bakalım güzel oturcakmı üstüme yorumlarıda sonra gördüm simli çok dökülüyomuş inşallahh öyle olmaz
Yaa inşallah iyidir Almişle zor olur sürekli kucağında simler ona bulaşır

• Beğen
Reactions: Jou
X