2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ya size uzunca anlatmam lazımm

Mesela benim kız buara çok korkmaya başladı nasıl diyeyim yatağına yatırıyorum sanki beni arıyor orda yarım saat sonra çığlık çığlığa uyanıyo annem nerde diye hep benle uyucak bide diş vakası ama diş vakasında böyle görmedim ben hiç ağlıyo ama sanki onu bırakıp gitmişim gibi buniye böyle ettii annemdeyken çok ağlamış geç duydum tuvaletteydim annemlere dedim kulağınız olsun onlarda duymamış kapıda ben içtenlikle ağlamış beklemiş bi bakayim dedim beni gördüğü an çığlık attı beni al gibi kollarını açtı acaba ondanmı etkilendi anlayamadım psikolojikmen bakmayın hiç iyi değilim 4 gündür geceleri hep kalkıyo bugece gayet iyi uyuyo bakıyorum nese geçiyorum uykuya yarım saat sonra çığlık çığlıga hani anneniz gider gelmez ya kapıda beklersin ağlarsın aynı o durum annemlerde benim yanımda yattı ama kaçkez gittim benle yattı böyle yaşamadım ben geri yatağa alıştırmam çok zor olcak alttan iki dişi daha cikiyo 7 ve 8 ci diş omu ediyo diyorum inşaallahh geçici bi durum

Acaba sizde varmı böyle ?

sweetgirlcandy sanırım bir video paylaşmıştı
bu dönemde ayrılma kaygıları oluyormuş hem bağımsızlaşıyorlarmış hemde bu durum onları korkutuyormuş
bende 10 gün önce öyleydi ayrı kalmak istemiyordu hiç ağlıyordu geceleride öyle
şükür düzeldi biraz
bide ağlamış duyulmamış senide hemen görememiş ya kuzum ondan korkmuştur belkide
boşver alışsın yanına ilerde yatmak istemeyecekler zaten :)

Canım benim kıyamam ya kuzum hem diş hemde ayrılma kaygıları beliste bir ara öyleydi hatta ara ara yine yokluyor geceleri ama zamanla azalıyor. Ama ben hep belise anlatıyorum annecim bak yan odadan şunu alıp geliyorum diyorum ve sürekli tekrar yanına gidene kadar konuşuyorum sesleniyorum ona. Eğer yine ağlayacak olursa ben seni asla bırakmam hep yanındayım kızım korkma diye teselli ediyorum öyle yapa yapa azaldı :)

Kizlar bugün hıdırellez ritüeli yapicakmisiniz? Ben hic yapmadim ya ama herkes isteklerim oluyor diye anlatip duruyor bu sene yapim dedim nasil oluyor bu is

Heee evett bende öyle yapıyorum senin gibii
Insallahh azalır annem burdayım gitmedim biyere diyorum hep gecede yanımda yani yatak biliyodu hep hic böylede etmezdii gülerdi beklerdi beni annemlerde öyle geç olunca sanırım öyle oldu ondan öncelerde öyle olmazdı hem kameradan takip ederdim uyanınca giderdim yanına sanırım öyle alıştı keşke peşime alsaydım kamerayı

Bi görsen halini üzülürsün cok acayip oldum ya

Heee geçiciyse iyi bariii böyle birşey görmedim oyüzden şaşırdım icim rahatladı
Bide kapkaranlıkta da oldu titredi resmenn ben ağladım resmenn

Normal bence benimki de yatırınca uyurdu şimdi yatırıyorum yanından kalkarken çıtırtı duyuyor hemen bi kalkıp bakıyor bana gidiyor muyum diye. Dalana kadar yanında bekliyorum. Ayrılık kaygısı mı neydi onu yaşıyorlarmış bu zamanlarda öyle bir şey olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…