2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızıma ayak cicileri aldımm🥲🥲

20230505_152613.jpg
20230505_152557.jpg

Jou Jou YunSev YunSev kilolarınız iyi demek ki beyaz giydiğinize göre 😂 hayatta giymem bu kilomla😂 ben ne giycem bilmiyorum yaa gömlek almıştım geçen onu mu giysem diyorum bilemiyorum
Aynen ben de oyleyim, birak beyazi siyah disinda herhangi bir renk bile giyemiyorum cok kotu oluyo, yaz geliyo bide hava isinicak diyet de yapamiyorum ooof napcm ben
Bi diyetisyenle anlasayim online dedm sonra vazgectim vercegi listeyi yapmaya zamanim yokki
Yaa cok guzeller gule gule giysin insallah 😍😍

Aynen ben de oyleyim, birak beyazi siyah disinda herhangi bir renk bile giyemiyorum cok kotu oluyo, yaz geliyo bide hava isinicak diyet de yapamiyorum ooof napcm ben
Bi diyetisyenle anlasayim online dedm sonra vazgectim vercegi listeyi yapmaya zamanim yokki

Bende öyle ya ben zaten popo olduğu için hep örtecek şekilde giyiniyorum şimdi daha da çok 😂

Ooyyy yaaa olsun canın sağlığı beybim

Sağol canım benim🥰

X