2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Mesela diyor ki bebeğe salça alana kadar evdeki kendi yaptığınız salçayı verin içindeki tuza falan takılmayın. Erişteyi bebek eriştesi alana kadar evdekinden verin daha sağlıklı vs diyor
Zaten bebekte kendi için extra alınıp yapılan hiçbir şeyi sevmemeye başladı. Bizimkilerinden yemek istiyor 🤣

Beliste öyle uykusu var esneyip duruyor huzursuzluk yapıyor ama uyumak istemiyor kavga dövüş uyutuyorum:) kız sen baya çeşit yapıyorsun bitirememesi normal üzülme :)
Evt biraz abartiyorum galiba ya 😅
İnşallah organik yazanların hepsi doğrudur artık annem sayesinde inanmayacağım 🤣 inanma organik mi kaldı diyor hep 🙈
Aa ayni benim annem, her aldigima bunlar organik degil kandirmislar seni diyo 🤣

Şööle löp löp yiyen fos fos uyuyan bebelerden olsun bizimkiler de amiiin 🤲🏻
Amiiiinnnn
Bi de uyku problemi cikti son zamanlarda ya, aksamlari 1 saat ugrasiyorum bazen daha fazla ugrastigim da oluyo anca uyuyo artik emzir emzir emzir bitiyo salliyim diyorm ayagimda durmuyo meme istiyo memeye aliyorum memede durmuyo, butun yatagi döne döne tavaf ediyo, ayy cok zorlaniyorum

Seninki de bnmki gibiydi hala ayni mi @YunSev

Oh afiyetolsun, bu sabah ben de naneli tam yumurta kirdim, yanina armutlu yulaf, avokado salatalik, mucver ve beyaz kuru dut kaynattim onun suyu ve taneleri, ben 5 kisilik hazirliyorum porsiyonlari heralde tabagin cogu kaliyo hep, sonra da yemiyo diye uzuluyorum bide 😅
Ooo super menü tam yumurtaya geçtin birşey oldumu
Cok hazırlıyosun bebeğim ondan bitmeyince yemedi sanıyosun azar azar yap 🤭

Sağ salim büyüsünler mutlu olsunlar da istemem başka bişey. Amaa analık zormuş gerçekten.
Eee anneler günü de geliyor, hediye neler gelir ya da benim eşim gibi ne istiyorsun diye soruyor mu eşleriniz? Ne isteyeceksiniz bana da fikir olsun☺️
Bana sormadı pusttt alacağını sanmam pekk bilmiyorum 😁😁
Analık cok zor ama 2ciye düşünüyomusun

Şööle löp löp yiyen fos fos uyuyan bebelerden olsun bizimkiler de amiiin 🤲🏻

Bi de uyku problemi cikti son zamanlarda ya, aksamlari 1 saat ugrasiyorum bazen daha fazla ugrastigim da oluyo anca uyuyo artik emzir emzir emzir bitiyo salliyim diyorm ayagimda durmuyo meme istiyo memeye aliyorum memede durmuyo, butun yatagi döne döne tavaf ediyo, ayy cok zorlaniyorum

Seninki de bnmki gibiydi hala ayni mi @YunSev

Oh afiyetolsun, bu sabah ben de naneli tam yumurta kirdim, yanina armutlu yulaf, avokado salatalik, mucver ve beyaz kuru dut kaynattim onun suyu ve taneleri, ben 5 kisilik hazirliyorum porsiyonlari heralde tabagin cogu kaliyo hep, sonra da yemiyo diye uzuluyorum bide 😅
aynı benimki yaa. işte ben böyle olunca kendi haline bırakmaya başladım. 10 dk bırakıp yanında oturuyorum mesela, dönüp dönüp duruyor söylenerek. sonra ninniye başlıyorum şak diye uyuyor. hala söyleniyorsa memeye alıyorum. yine memede durmuyosa, yine kendi haline bırakıyorum :) böyle böyle bazen bizim de 1 saat oluyor atak dönemlerinde 😅 bu ara düzeldi gibi ama neyseki.

X