2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
1mrw 1mrw şoka havuz geliyormuş. İyi mi bilmiyorum. Almayı düşünüyorum

Ay hemen sabah nöbete gitmem lazim 🤣🤣 iyi kötü ev icinde idare eder kuzum ya

Hiç duymadım canım ama bi araştırmak lazım seçim öncesiya veriyolardır belki:)
Bende öyle düşündüm :) e devletten baktım ama bulamadım. Ara ara bakarım artık bulan haber etsin :)

Pekmez de bitti. Dut kurusu aldım un haline getirip şeker niyetine kullanıp sütlaç yapacağım aklınızda bulunsun kızlar 🤭

Ben veriyorum valla balli cevizli kete yapiyoruz mis gibi bayila bayila yio 🤣🤣 tahin pekmez kahvaltida veriyorum onuda seviyor

Vaaay iyi cesaret hee asla verilmemesi gereken tek gıda ya o yüzden nedense Bi çekimser kaldım

Kuzum valla bende cekiniyordum az azda olsa yediriyorum zaten katede pisiyor ve dagiliyor ya hamurunda o yuzden bizde pek etki etmedi

Yine de etki ederdi mutlaka ama demek senin minnoka bir sıkıntı yaratmadı devam zaman ehehehe

1mrw 1mrw şoka havuz geliyormuş. İyi mi bilmiyorum. Almayı düşünüyorum

Arkadasim bunu aldi bebegi ilk dogdugu andan beri bunun icinde ama 1000 lira ya cok pahali geldi bana

Eklentiler

• Screenshot_20230419_203041_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230419_203041_Trendyol.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 39
Oyy kız masallah . Nasıl hazırlandın ya var mı yardım edenin hazırlık aşamasında . Bana da yarın akşam bi 12kisi gelecek bakalım ins
Anneme ve kayinvaldeme siz şunları şunları yapın dedim 😁 dışardan da ev yemekleri yapan yere sarma yaptırdım. Ben de çorba pilav börek yaptım.
Arkadasim bunu aldi bebegi ilk dogdugu andan beri bunun icinde ama 1000 lira ya cok pahali geldi bana
Bu ne su mu içi? Kız donar bebeler eğer su ise 😁

Canım ben hivbirsey etmiyorum 5saat gectimi zaten kendisi uykusu geliyo emziriyorum salliyorum iyice bayildimi hafiften tutup yatağına koyacakken önce ayağını değdirip sonra popo sonra sağa yatırıyorum ben netarafa yatırıyosam
maşallah seninkinin uyku sorunu yok gibi :) o yüzden merak ettim. ben hep emerken uyutuyorum. son 3 gecedir memede bayıltıp pışpışla uyutabildim senin gibi, gece daha az uyandı sanki. bakalım devam eder umarım 😅

Anneme ve kayinvaldeme siz şunları şunları yapın dedim 😁 dışardan da ev yemekleri yapan yere sarma yaptırdım. Ben de çorba pilav börek yaptım.

Evet cNim havuz ama spa tarzi yani ev icerisinde banyo yaptirirken kullandi hep daha 40ı cikmadan baslamisti banyoda duruyor ılık su altta cesme var isin bitince bosalt gitsin cok pratik

Ooo bacım işi çözmüşsün sen 🙃 iş paylaşımı süper olmuş . Sen yardım edenleri bulunan şanslı gruptansin. Bn malesef o gruba dahil değilim 😝

maşallah seninkinin uyku sorunu yok gibi :) o yüzden merak ettim. ben hep emerken uyutuyorum. son 3 gecedir memede bayıltıp pışpışla uyutabildim senin gibi, gece daha az uyandı sanki. bakalım devam eder umarım 😅
Öylee et canım belliki öyle uyumak istiyo anca dalıyodur uykuya dalamayınca uyuyamıyo

X