2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

vallahi bende kimseyi çağırmayacaktım bi kardeşler olacaktık bi gün benimkiler bi gün eşiminkiler
sonra eşimin kuzeni yani amca kızı çağırdı iftara o çağırınca bizde onu çağırdık onu çağırınca amcayıda çağırdık
sonra amca bizi çağırdı derken sinsile bu şekilde ilerledi
kalabalık güzel oldu bi şekilde üstesinden geldik çağıramasamda herkes anlayışla karşılar sonuçta guccuk bebelerimiz var :)
sen bide cidden uzaksın Jou

Arabası olan gelir de ailemizde arabasıda yok maaleseff kaynanamların var ama bilemedim gelmez demisti eşim

bnde öyle hissediyorum kimsenin beklentisi yok gibi ama tabi bilemem . Bazen diyorum acaba sorun bende mi bn mi beceriksizim . Ama yok yani kahvaltıyı toplarken bile sabahları o mama sandalyesinde ağla ağla durmuyo

yok kimsenin beklentisi tabi kuzu bende geeçen sene kimseyi çağırmadım
arkadaşımız var 2 sene öncesi ben müsaittim onu çağırdım 2 sene sonraki ramazanda o beni çağırdı yani geçensene
ama bu sene ben çağıramadım seneye inşallah :)
ay vallahi durmuyorlar hiçbişi yaptırmıyorlar iş güç koca gün sabah kahvaltısını kaldıramadğımı bilirim
büyükde evde dimi bu hafta senin

sen erken yatabiliyorsun Jou ben dün gece 01:40 da uyudum çaydan sonra gardolap çok dağınıktı kıyafet bulamaz hale geldim oraları topladım
etrafı topladım derken bu saat oldu
hedefim en azından 12,30da yatabilmek ama çocuklar 11 e doğru uyuyor kalıyor vallahi

Reactions: Jou
Tabi calışıyosun beybii para lazımm

bnde öyle hissediyorum kimsenin beklentisi yok gibi ama tabi bilemem . Bazen diyorum acaba sorun bende mi bn mi beceriksizim . Ama yok yani kahvaltıyı toplarken bile sabahları o mama sandalyesinde ağla ağla durmuyo
Yani sofra kültürü olarak ramazanın gercek bilincinden çok uzakta yaşıyoruz. Allah ne verdiyse oturalım yiyelim, maksat birlik beraberlik mantığında olsak çağırılır tabi ama yok illa çesit çesit yemekler olacak, ortaya mezeler, yemek bitti kaldır götür, çay servisi, millet çayını gidip kendi koymaktan yüksünür sen çayı biteni kolla... valla gecenin bi yarısı kalkıp bebek eyliyoruz zaten enerjimiz bitik bi de bu bitik enerjiyle misafir eyleyemez kimse. Evde sana yardıma gelen iki kişi olacak da anca öyle yani; biri cocuga bakacak oteki de mutfaga yardim edecek. Ay bi de temizlik olayı var tabi, hergün cam silinse silinir yani bizim evde camlar hergün istikrarlı bi şekilde yalanıyo çok şükür

vallahi benim görümcelerim sağolsun yardımcı oldu hepsi bir elden bişiler yaptı
tabi günün sonunda en son sofraya oturdum çay içemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…