2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
11den beri uyuyamadım belis kıpır kıpır tam uykuya daldım ağlayarak uyandı bir türlü çıkmadı bu diş yeter daa nasıl bir dişmiş yaw

Oy oy diş zamanı çok kötü oluyor
Normalde güneş uyumuyor sürekli memede
Ama dişte. Memede bile ağlıyordu oturuyordu uyanıyordu

Ben sadece eltimleri bide kayınpederi çağırdım çocukla olmuyo bazı yemeklerimi ve tatlımı geceden hallettim ona rağmen zorlandım yani, kimse kusur saymaz bu sene böyle olsun artık boşver seneye
Ya işte her yemeği de önceden yapamıyorsun e temizliğiydi masasiydi derken walla girisemedim her yıl alıyorum ama bu sene artık böyle ins seneye acısını çıkarırım

bnde öyle hissediyorum kimsenin beklentisi yok gibi ama tabi bilemem . Bazen diyorum acaba sorun bende mi bn mi beceriksizim . Ama yok yani kahvaltıyı toplarken bile sabahları o mama sandalyesinde ağla ağla durmuyo

Ya işte her yemeği de önceden yapamıyorsun e temizliğiydi masasiydi derken walla girisemedim her yıl alıyorum ama bu sene artık böyle ins seneye acısını çıkarırım
hiç dert etme bebekle olmuyo benden çok eşim yoruldu yarım saat cocuğu tuttu diye yardım edende olmayınca hiç olmuyo telafi edersin önümüzdeki senelerde

Oy oy diş zamanı çok kötü oluyor
Normalde güneş uyumuyor sürekli memede
Ama dişte. Memede bile ağlıyordu oturuyordu uyanıyordu
Allah kolay versin sanada canım uykusuz işe gitmekte zor
Tetagil aldın mı
Almadım daha kuzum. Çünkü iyiydi gündüz bir sıkıntısı yoktu uyuduğunda da öyle. Gece bir tek huzursuzluk yaptı

Allah kolay versin sanada canım uykusuz işe gitmekte zor

Almadım daha kuzum. Çünkü iyiydi gündüz bir sıkıntısı yoktu uyuduğunda da öyle. Gece bir tek huzursuzluk yaptı
amin kuzum hepimize geçecek hayırlısı ile zaman çabuk geçiyor ne çabuk büyüdüler diyoruz

HEpimiz okumayızzzz neysekii iyi konu geçtide artık alırsın devamlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…