2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
canım bizim doktor bebekler artık açlıktan uyanmaz diyor. siz nası uyanmıyorsanız o da uyanmaz diyor. meme alışkanlığından uyanıyorlar. gece emzirmesini yavaş yavaş azaltmamız gerekiyor.

Hayir hayırrr öyle düşünmeee diştendirr çok emmek isterler aynı7 8 kez kalkıyodu diyorum yataktamı rahat etmedi

obenimkide dis gelecegi zaman yapıyo
Bak 4 5 gundur vardı simdi geldi gene dişi
Sadece yatmadan 1 saat once ver yeter gece mamasını yanii

Geceye tekrar mamaya alıştırma
Dun mesela yatmadan 1 saat önce kefirle ekmek karıştırıp verdim aksam 9 da uyudu sabah 5te uyandımeme istedi düşün hiç uyanmadı L lyss dogru diyo onlarda bizim gibiler artık biz nasıl uyanmıyorsak açlıkta oda uyanmaz

Son düzenleme:
Ben de iyiyim coluk cocuk yuvarlanip gidiyoz:) tatil icin memleketime gidece
zbugun heyecanliyim biraz:) bizim kizda biraz asiydi hafif duruldu artik.cok cabuk buyuyolar ya minikler 1 yas olacak

ay ne güzel benimde tatile ihtiyacım var eşime dedim bir yerlere kaçalım bu sene sen iyi misin dedi gideceğin yer memleketten başka bir yer olmaz dedi :)))
memleket neresi senin ?
bizimde yarın menenjit 2.doz var çok huysuz olacak zor vallahi

VAlla oyle inanki güç kuvvet kalmadi artik bugün aliyim diyorum aptamil dusunuyorum sen ne kullaniyordun kuzum hippmi?

benim kız akşam 10dan önce uyumuyo 9gibi kaşık maması yapıyorum her akşam deil tabi açlık durumuna göre, gecede 2 gibi mama içiriyorum sabahı buluyo bida uyanmıyo mama için. bi mamayı dene istersen
Alicam bugün canm kasik mama yeterli gelmiyor biz yemegi erken yedigimiz icin acikiyor iyice

canım bizim doktor bebekler artık açlıktan uyanmaz diyor. siz nası uyanmıyorsanız o da uyanmaz diyor. meme alışkanlığından uyanıyorlar. gece emzirmesini yavaş yavaş azaltmamız gerekiyor.
Benimki memede uyuyor ya canim bide biz 6 gbi aksam yemegini bitiriyoruz oda 11 12 gbi uyuyor kasik mama veriyorum ama hepsini yemiyor bu sefer surekli emmeye kalkiyor bide epey emiyor 10dk falan acliktan oldgnu o yuzden dusundum

VAlla kuzum diş aklima gelmedi cunku bugune kadar hic bkadar huzursuz olmamsti bi bakayim takip edeyim olmadi

Reactions: Jou
Tokatliyim ben, 1 bucuk senedir evimdeyim bu sene gezecem ben de yaz icin guzel planlarim var:)
Bizim menenjit ilk doz iyiydi,ikinci dozda ates yapmisti gece 2 kere.belli olmaz ins sizinki yapmaz

canım benim kızımda öyle acıkıyormu alışkanlık mı anlamıyorum ama mamada vermiştim zamanında muhallebide yine kalktı yine kalktı bazen yarım saatte bazen bir saatte bir 2 saat uyursam ya şükür diyorum :)

Tokatliyim ben, 1 bucuk senedir evimdeyim bu sene gezecem ben de yaz icin guzel planlarim var:)
Bizim menenjit ilk doz iyiydi,ikinci dozda ates yapmisti gece 2 kere.belli olmaz ins sizinki yapmaz

ben ordu eşim sinop :)))
bi çınarcıka gideriz yakın istanbula gezeriz bakalım hakettik bence gezmeleri
ilk dozda ateş olmadı ama çok huysuzdu bacaklarında iğne yerleri çok şişti ya

Ya iste çok zor olmustur küçük yaşta ama sonrası rahat oluyo elbet . Abla kardeş misali.
Valla Allah biliyoya diş kalmadı nerdeyse ağzımda bide tek başıma uğraştım muhtemelen ondan cok zor oldu belkide, her halleri zor şimdide başka başka sıkıntıları oluyo ama genel olarak memnunum kızımdan çok şükür

Alicam bugün canm kasik mama yeterli gelmiyor biz yemegi erken yedigimiz icin acikiyor iyice
SEn bi dene emzirdiğin için sırf açlıktan deilde memeyemi çok alıştı acaba? o kadar uyanması çok fazla bizimkide uyanıyo ama 1 defa felan acıkınca. İnşallah etkisini görürsün bütün gün pert oluuoruz zaten bide gece uykusuzluk ćok zor

Ay ben bayıldım bunlara instagramdanmı aldın? Kaç beden aldın bende düşünüyorum ama ćok kararsız kaldım olurmu olmazmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…