2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
canım benim kızımda öyle acıkıyormu alışkanlık mı anlamıyorum ama mamada vermiştim zamanında muhallebide yine kalktı yine kalktı bazen yarım saatte bazen bir saatte bir 2 saat uyursam ya şükür diyorum :)
Ayni ayni. Inan asla uykumu alamiyorum ya bi babasi bi oglan valla gunde 2 saat bölük börçük uykuyla duruyorum.

SEn bi dene emzirdiğin için sırf açlıktan deilde memeyemi çok alıştı acaba? o kadar uyanması çok fazla bizimkide uyanıyo ama 1 defa felan acıkınca. İnşallah etkisini görürsün bütün gün pert oluuoruz zaten bide gece uykusuzluk ćok zor
Insallah canim memeye duskun ama 10 gun oncesine kadar 1 2 kez kalkardi simdi hep 7 8 kez uyaniyor

Ayni ayni. Inan asla uykumu alamiyorum ya bi babasi bi oglan valla gunde 2 saat bölük börçük uykuyla duruyorum.
ay çok zor gerçekten bende öyle inanılmaz uykusuzum bazen 15 dk olsa eşime diyorum sen uyu yanında bende diğer odada uyuyayım sanki derin bir uyku uyumuş gb oluyorum

Kıymalı makarna yoğurt
IMG_20230414_131339.jpg

ay çok zor gerçekten bende öyle inanılmaz uykusuzum bazen 15 dk olsa eşime diyorum sen uyu yanında bende diğer odada uyuyayım sanki derin bir uyku uyumuş gb oluyorum
Evet kafa rahat olunca insan uykusunu daha iyi aliyor kuzum

Valla Allah biliyoya diş kalmadı nerdeyse ağzımda bide tek başıma uğraştım muhtemelen ondan cok zor oldu belkide, her halleri zor şimdide başka başka sıkıntıları oluyo ama genel olarak memnunum kızımdan çok şükür
İste tek büyütmek en zoru ya. Çalışıyorsan bi de of of . Allah sağlık versin de annelik iste hiç bitmeyen bi yürek bağı 🫶🏻

Akşama labneli brokoli çorbası yaptım ama çekmeyi unuttum😛@ELCOOO sen naptın gızz

• Komik
Reactions: Jou
X