2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok güzel yedii bizim tospiikk vallahaa kaseyi bitirdii yap bigün

Aklımda bulunsun yapayım beybi bu arada yumurta sarısı olacaktı sadece eksik yazmışım sende onu dene mutlaka güzel oluyor bu çocuk aç kitabıydı sanırım oradan aldım tarifi

Yarım çay bardağı zeytinyağı normalde ama ben biraz daha az koydum, yarım çay bardağı yoğurt, bir yumurta, 1 çay kaşığı kabartma tozu, kuru hurma, kuru üzüm, kuru kayısı, kuru elma var birde alabildiğince un sonra fincanlara koyup attım fırına

Yav şunu denemeyi çok istiyorum çok güzel görünüyor eline sağlık

Jou Jou hayır yani cevapta verdin :)

Arada bir bizde yaşıyoruz hatta en sonki kayınpederin yanında denk geldi, napcan canım benim hep idare ediyoruz başka kötü yanları yoksa bazı hareketlerinide görmemek lazım çok kırıcı olmadıĝı sürece
en sinir oldugum seyde o ya zaten benimde baskalrinin yaninda tartismak. Haklsn kuzum gormezden geliyorum zaten yoksa cokkktannn donmustum annemin evine

Kızlar anca girebildim iftara kalabalık misafirim vardı çok yoruldum 🤦‍♀️ kızım bu sabah kahvaltıda bir haşlanmış yumurta ve bir dilim su böreği yedi misafirlerden önce test etmiş 😁 öğlen tavuk suyuna çorba ve yoğurt. Akşam da domates çorbası fırında kaşarlı patates püreli köfte ve yoğurt. Ara öğünde de zeytinyağlı sarma yedi 3 tane ağzının tadını biliyor daha yer mi irmikli tuzsuz sebze çorbası 🤣🤣

Erken yaşta anne olmanın zorluğundan sonra şuan güzel yanları çok şükür ama benim büyük kız işe başladı onada kıyamıyorum pek,yorgun dönüyo bakalım halletcez bi şekilde artık
Maşallah canım ya. Kac yaşındasın merak ettim yanı . En tecrübeli anne sensin o zmn aramızda desene . Bütün dönemleri yaşadın ergenlik fln

Maşallah canım ya. Kac yaşındasın merak ettim yanı . En tecrübeli anne sensin o zmn aramızda desene . Bütün dönemleri yaşadın ergenlik fln
Aynen canım bütün dönemleri yaşadım ama hergün yeni bişey ögrwniyoruz bazen doğru bildiğimiz yanlışlar çok küçüktüm baya bi acemilik yaşadım bide tek büyüttüm baya bi zorlandım zorladı beni ergenliĝi felan, 38 yaşındayım bu arada

Hahahah akıllılarr helee

Sorma kuzu ya aşırı zekiler
eşim arkadaşlarıyla iftara gitti akşam neyse saat oldu 21.30 huysuz uykusu var gözleri ovuşturuyor neyse oğlum dedim kardeşini uyutacağım sen dur ben gelcem
Odaya gittim memede gözlerini açıp kapatıyor fln tam dalmak üzere geldi oğlum yorganın altına saklandı bende stres oldm uyusunda oğlum da. Bekliyor
Abisi bi hapşırdı hayd sil baştan ayağıma aldım kıyameti koparıyor bende ayakta durmuyor v artık inanılmaz daralıyorum kızdım bende abisinde kardeşime kızamazsın anne diyor 🥲

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Aynen canım bütün dönemleri yaşadım ama hergün yeni bişey ögrwniyoruz bazen doğru bildiğimiz yanlışlar çok küçüktüm baya bi acemilik yaşadım bide tek büyüttüm baya bi zorlandım zorladı beni ergenliĝi felan, 38 yaşındayım bu arada

Bende 86 doğumluyum
Erken evlilik ve erken annelik icinn öncesinde üzülüyordum
Sonra dedimki evlat guzel ama ömrün gidiyor ne kadar geç anne o kadar iyi dedim 😊
Ama arkadaş gb olmakda genç annelikte ayrı güzeldir
Hepsinin artısı eksisi var Boncuk000 Boncuk000

yaa tesadüfe bak belkide karşılaşmışızdır bile😊 1988li kardeşim muhasebe bölümünü okudu orda

Vallahi ya
Bende muhasebe okudum
2 alt sınıftaymış benim son senemde o birinci dönemdeymiş sanırım
Bende muhasebeyi ileri götürmek istedim mali
Müşavir oldum sonuç meslegim dışı bir isteyim 16 yıldır 😊

Kızlar anca girebildim iftara kalabalık misafirim vardı çok yoruldum 🤦‍♀️ kızım bu sabah kahvaltıda bir haşlanmış yumurta ve bir dilim su böreği yedi misafirlerden önce test etmiş 😁 öğlen tavuk suyuna çorba ve yoğurt. Akşam da domates çorbası fırında kaşarlı patates püreli köfte ve yoğurt. Ara öğünde de zeytinyağlı sarma yedi 3 tane ağzının tadını biliyor daha yer mi irmikli tuzsuz sebze çorbası 🤣🤣

Pazar günü çocuklarla beraber 20
Kişi olacaz
Hayırlısı ile ins atlatırım
Kaç kişi geldi kaç bardak pilav yaptın yaptıysan tabisi 😂

Vallahi ya
Bende muhasebe okudum
2 alt sınıftaymış benim son senemde o birinci dönemdeymiş sanırım
Bende muhasebeyi ileri götürmek istedim mali
Müşavir oldum sonuç meslegim dışı bir isteyim 16 yıldır 😊
Hayırlısı olsun nasibin şuanki işindeymiş demekki,kardeşimde nedendir bilmiyorum o bölümü okudu ama sevemedi bi türlü oda farklı bi işte

Selamlar nasılsınız Bayadır gelemedim ya büyüyor mu bebeler ?

Eklentiler

• A9690EBF-52ED-48A7-9614-FB714849F9EF.jpeg
    A9690EBF-52ED-48A7-9614-FB714849F9EF.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 46
X