2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sorma kuzu ya aşırı zekiler
eşim arkadaşlarıyla iftara gitti akşam neyse saat oldu 21.30 huysuz uykusu var gözleri ovuşturuyor neyse oğlum dedim kardeşini uyutacağım sen dur ben gelcem
Odaya gittim memede gözlerini açıp kapatıyor fln tam dalmak üzere geldi oğlum yorganın altına saklandı bende stres oldm uyusunda oğlum da. Bekliyor
Abisi bi hapşırdı hayd sil baştan ayağıma aldım kıyameti koparıyor bende ayakta durmuyor v artık inanılmaz daralıyorum kızdım bende abisinde kardeşime kızamazsın anne diyor 🥲
Hapsurunca nasıl bukadar cabuk uykusu kacar bu bebenin hepside degisikler yaaa sende strestlisin yorgunsun ister istemez kızıyosun olur oyle seyler

Günaydın kızlar bugün ben uyudum biraz eşim baktı belise sadece yarım muz yedirmiş sonra ben yedirmek istedim ama damağı ağrıyordu sanki ağladı çünkü çiğnemek istersen tükürdü. Bugün 1 yaş kontrolü var belistoşumun🤗 bakalım doktor ne diyecek. Ve aşıları pöf:)

Günaydın kızlar bugün ben uyudum biraz eşim baktı belise sadece yarım muz yedirmiş sonra ben yedirmek istedim ama damağı ağrıyordu sanki ağladı çünkü çiğnemek istersen tükürdü. Bugün 1 yaş kontrolü var belistoşumun🤗 bakalım doktor ne diyecek. Ve aşıları pöf:)
Yesunn disleruniiiii ooyyyyyy
Hadi bakalımm 1 yaşa girdi hee 🥺🥺🥺

Günaydın kızlar. Bu sabah biraz erken kalktık. Mesaiden önce ben yaptırdım kahvaltısını. Havuç kabak rendeleyip az suyla tereyağında pişirdim sonra bir yumurta kırıp pişince kadar rendeledim hepsini yedi ben şok acıkmış galiba bu sabah 😁 ha bir de Jou Jou dan gördüydüm üzerine nane ve az acısız pul biber ekledim. Öğlen domates çorbası köfte ve yoğurt yiyecek. Akşamdan ne kaldıysa 😁 akşam da ananesi ne uygun görürse 🙈

Pazar günü çocuklarla beraber 20
Kişi olacaz
Hayırlısı ile ins atlatırım
Kaç kişi geldi kaç bardak pilav yaptın yaptıysan tabisi 😂
Pilavsız olur mu 😁 toplam 7 kişiydik iki bardak yaptım arttı. Ama patates püreli köfte vardı patates püresi de olduğundan çok gitmedi pilav. Kız 20 kişi nedir eyvah 🙈 bana da Salı 10 kişi gelecek bizle beraber 12 🤪 aslında çocukla çok zor da eşim bey rica etti kıramadim 😁

Günaydın kızlar. Bu sabah biraz erken kalktık. Mesaiden önce ben yaptırdım kahvaltısını. Havuç kabak rendeleyip az suyla tereyağında pişirdim sonra bir yumurta kırıp pişince kadar rendeledim hepsini yedi ben şok acıkmış galiba bu sabah 😁 ha bir de Jou Jou dan gördüydüm üzerine nane ve az acısız pul biber ekledim. Öğlen domates çorbası köfte ve yoğurt yiyecek. Akşamdan ne kaldıysa 😁 akşam da ananesi ne uygun görürse 🙈
Yaaaa yesunnnn oniiiii nane tadlandırıyorr kiz çok yakışıyo herseye yaa ben naneciyim ve kekik pulbiberi acısızı bende çorbaya koymuştum gayet iyi yedii

Bizde 6bucukta uyandık sıpaylaaa sabah sabah birşey hazırlayamiyorum benim kız bacagına kapanıp çığlığı basıp aglıyor hemen muhlama ettim lor peyniriyle ekmekleride koydum karıştırdım verdimm ımmm ımm ımm diye diye yedi sıpaa 🤣🤣🤣 kızıma ruşeymli ekmek yaptım çok guzel oldu eşimle bizde beğendik vallaha

Yesunn disleruniiiii ooyyyyyy
Hadi bakalımm 1 yaşa girdi hee 🥺🥺🥺
Bayramın 2. Günü doğum günü 🤗 girdi sayılır artık yani. Cuma günü benim doğum günüm birlikte kutlarız artık 😍
Vaayys ne güzel şeyler yiyor minnok yaa bende domates çorbası yapam bugün:)
Bizde 6bucukta uyandık sıpaylaaa sabah sabah birşey hazırlayamiyorum benim kız bacagına kapanıp çığlığı basıp aglıyor hemen muhlama ettim lor peyniriyle ekmekleride koydum karıştırdım verdimm ımmm ımm ımm diye diye yedi sıpaa 🤣🤣🤣 kızıma ruşeymli ekmek yaptım çok guzel oldu eşimle bizde beğendik vallaha
Ağzının tadını biliyor minnok ekmek tarifi alalım :)

Hayırlısı olsun nasibin şuanki işindeymiş demekki,kardeşimde nedendir bilmiyorum o bölümü okudu ama sevemedi bi türlü oda farklı bi işte

meslek liselelerinde genelde bu sorun oluyor küçük yaşta gittiğin bir okul ne kadar doğru tercih olabilir ki ?
hakkımızda hayırlısı olsun :)

Bayramın 2. Günü doğum günü 🤗 girdi sayılır artık yani. Cuma günü benim doğum günüm birlikte kutlarız artık 😍

Vaayys ne güzel şeyler yiyor minnok yaa bende domates çorbası yapam bugün:)

Ağzının tadını biliyor minnok ekmek tarifi alalım :)
Ayyy evet birlikte kutlayın kuzum iyi fikirr

Yaaa ben paket aldım bundan unu ve mayası var içinde tarifide arkasında yazıyor

1681366428340.png

Pilavsız olur mu 😁 toplam 7 kişiydik iki bardak yaptım arttı. Ama patates püreli köfte vardı patates püresi de olduğundan çok gitmedi pilav. Kız 20 kişi nedir eyvah 🙈 bana da Salı 10 kişi gelecek bizle beraber 12 🤪 aslında çocukla çok zor da eşim bey rica etti kıramadim 😁
püre varsa eveet kuzu ondan artmıştır
pazar günü bi aile iptal oldu sayımız azaldı :)
şimdi 12 kişiyiz + 2 çocuk +2 bebek olduk
5 bardak yapacağım bence yeter diye düşünüyorum :KK70:
çocuklarla zor oluyor gerçekten ya

Yaaa Belis kuşum 😍 22 Nisandı demi

Kızlar kontrolden geldik her gittiğimiz de boyu 74 cm çıkıyor nasıl ölçüyorlar bilmiyorum :) neyse süte başlayabilirsin dedi sulandırıp ilk başta ver içine çok az bal karıştır dene bir sıkıntı olmazsa bala da devam edersin dedi. Normal yemekler yiyebilir dedi bi bilse kuru fasulye pilav bile yediğini ehehehe bişi demedim. Sweet in dediği gibi oda tetagil önerdi. 1 aya ancak çıkar gibi görünüyor dedi ☹️ bayramdan sonra gidip kan tahlili vereceğim herhangi bir vitamin kullanmadığım için. Bıngıldağı hala kapanmadı. Baş çevresi normal olduğu için şuan için bir sıkıntı yok geç kapanabiliyormuş falan 1 ayda 100 ge almış 9600 olmuş minnok :)

X