2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uyandı M -Murphy nezaman gündüz bikez uyutsam böyle yapıyo bu paçiii nerdene ttim boyle yav
Benimkide ara ara uyandı ama hemen geri uyudu 6da kalktı minnok ya:)
Bebeğinizin yemegi önüne koyunca kendi yiyor mu? Ben bu alışkanlığı kazandiramadim, eline verince yiyor ama önüne koyunca yemiyor.

Ne tavsiye edersiniz? Nasil kazandirabilirim bu aliskanligi

Önceden kendi yemek istiyordu ben minik parçalara ayırıp koyuyordum önüne yiyordu. Şimdi mama sandalyesinde oturmak istemediği için artık ben yediriyorum
Benim bebe hep uyandı geceleriii senin yüzünden M -Murphy

Erkenden uyursa tabi uyanır benle ne alakası var

Reactions: Jou
Iclendin ordaaa ayy ne güzel yaaa diye nese seninki erken kalkmış benimki 7d ekalktı

evet çok eğleniyorlar canım abisiyle
bazen sıkılıyor abisi oda küçük
hahahah yuvarlanarakda gittiği oluyor çok komik oluyorlar dimi ya
sabah 3 den beri ayaktayım bende en son 5 de tamamen kalktı gülüyor ne edem
altını değiştirdim üstünü değiştirdim çok terliyor iki çocuğumda babasına benziyor

tekneli ve küçükse mutlaka şart doğru diyorsun
ay yaz gelsin ya suyun içinde bayılırdı oğlum :)

Ayy onu bende cokk merak ediyorum kuzum ya saglikli hayirli olsunda kız istiyorum cıtı pıtı bitane

Bende sofradan yediriyorum daha çok hoşuna gidiyor zipirtomun hehehehe
Kuzucum ben portakal denemedim ya asitli diye
Çilek içinde 2 yaş öncesi vermeyin demişlerdi
Cilege 1 yas demisti bizim doktor ama ben azar azar tattirdim birsey olmayinca verdim kuzum cok sevdi kiyamadim ben portakal havuc ve elmayi bir arada sıkıyorum hergun asitli olmuyor pek

Cilege 1 yas demisti bizim doktor ama ben azar azar tattirdim birsey olmayinca verdim kuzum cok sevdi kiyamadim ben portakal havuc ve elmayi bir arada sıkıyorum hergun asitli olmuyor pek

o zaman tamam bende tattırayım az az kuzu
oğlum çok seviyor hep ona alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…