2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yiyor mu öyle somonu bizim ki sevmedi. Çorbasını içti sadece
İlk bir iki verdim sevmedi. İki hafta hiç vermedim sonra tekrar denedim yedi. Artık yiyor. Kıymalı yemekleri ve köfteyi de uzun süre doğru dürüst yemedi. Ben de iki hafta hiç denemedim, vermedim. Şimdi iki köfte yiyor dünyalar benm oluyor 😁
Bir de ben sanırım biraz daha pratiğe ve kolaya kaçıyorum yemeklerde. Sen mesela cok güzel ve zahmetli şeyler yapıyorsun masallah 😍

Ben de iki gündür 1 saat öğlen aramda kızımı arabasıyla alıp gezdiriyorum. Annem dinleniyor hem de kizçem hava almış oluyor. Her gördüğüne çığlık atıp bay bay yapıyor 😅
Ya ne güzel ikinize de iyi geliyordur😍
İlk bir iki verdim sevmedi. İki hafta hiç vermedim sonra tekrar denedim yedi. Artık yiyor. Kıymalı yemekleri ve köfteyi de uzun süre doğru dürüst yemedi. Ben de iki hafta hiç denemedim, vermedim. Şimdi iki köfte yiyor dünyalar benm oluyor 😁
Bir de ben sanırım biraz daha pratiğe ve kolaya kaçıyorum yemeklerde. Sen mesela cok güzel ve zahmetli şeyler yapıyorsun masallah 😍
Evde olunca yapıyorsun bize o kadar özenmiyorum mesela :) ama bu aralar belis konusunda da saldım biraz ya

Ben de iki gündür 1 saat öğlen aramda kızımı arabasıyla alıp gezdiriyorum. Annem dinleniyor hem de kizçem hava almış oluyor. Her gördüğüne çığlık atıp bay bay yapıyor 😅
Benimki de bugün kanguruyla çıktık değişik değişik sesler çıkardı sevinçten 😂

Ben özel yemek yapmayi biraktim biz ne yersek ondan yediriyorum artik sabahlarida kahvalti tabagi hazirliyorum birlikte yapiyoruz bende gebelik oldugu icin avakado haslanmis yumurta gibi besinler tercih ediyorum niyetli olan vardir diye atmiyorum buraya. portakalin suyunu uzun zamandir veriyorum ben cok seviyor kendisini hic yedirmedim lifli oldugu icin korkuma 🤭 aydindan meshur atca cilegi aldim cok sevdi bunara favorimiz o 🥰

Bebeğinizin yemegi önüne koyunca kendi yiyor mu? Ben bu alışkanlığı kazandiramadim, eline verince yiyor ama önüne koyunca yemiyor.

Ne tavsiye edersiniz? Nasil kazandirabilirim bu aliskanligi

Iyiyim canim sukur cok hasta oldum ama duzene giriyorum yavas yavas ama cok zormus ya inanilmaz zormus bukadarini beklemiyordum 😄

Bebis olduğu için vücûd zayıf kalıyor hemen hastalık buluyor vitamin al Kuzucum
Bol bolda meyve cinsiyet ne zaman belli olur acep merak ediyorum
Önce sağlık tabisi ama cinsiyette gündemde heheheh

Bende 😂😂 bide uzun aradan sonra olmuşum ben 🤭

Oooo o zaman tam ilgi sende 😁

Ben özel yemek yapmayi biraktim biz ne yersek ondan yediriyorum artik sabahlarida kahvalti tabagi hazirliyorum birlikte yapiyoruz bende gebelik oldugu icin avakado haslanmis yumurta gibi besinler tercih ediyorum niyetli olan vardir diye atmiyorum buraya. portakalin suyunu uzun zamandir veriyorum ben cok seviyor kendisini hic yedirmedim lifli oldugu icin korkuma 🤭 aydindan meshur atca cilegi aldim cok sevdi bunara favorimiz o 🥰

Bende sofradan yediriyorum daha çok hoşuna gidiyor zipirtomun hehehehe
Kuzucum ben portakal denemedim ya asitli diye
Çilek içinde 2 yaş öncesi vermeyin demişlerdi

Benmki de gel gel yapmıyor sadece alkış ve bay bay 😅 emekleme teşebbüsü var ama icraatı yok 🤪

Ben aldım ama benm kızım onda durmuyor kalkmak istiyor 😁

Biz 2.ayindan bu yana la Roche kullandık. 9.ay kontrolümüzde atopik olmadığını artık normal nemlendiricisine devam etmemizi söyledi.

Bizimki akşam abisinin futbol kartlarına saldırdı abisi al anne güneşi diyor güneş durmuyor oturuyorum yere atlamasın diye bu Sefer oturur pozisyonda popo kaydırarak hedefe ulaşmaya çalışıyor
Herseyin kolayı zora gelemiyor boncuğum :)

Aynen duşa kabine koyup kullanayım diyorum küvet taşımak zorluyor artık

Haklısın ben küvetin içine koyyorum onu öyle kullanıyorum güzel pratik
Bizde salonda yıkıyoruz
Abisini baya bi salonda yıkamaya devam etmiştik ama güneşde çok devam etmeyeceğim bide bizim banyo ufak dusakabin dar sinir oluyorum ya

Bebeğinizin yemegi önüne koyunca kendi yiyor mu? Ben bu alışkanlığı kazandiramadim, eline verince yiyor ama önüne koyunca yemiyor.

Ne tavsiye edersiniz? Nasil kazandirabilirim bu aliskanligi
Bence böyle bir alışkanlık kazandırmak için hiç ekstra çaba sarfetmeyin. Zamanla nasıl istiyorsa öyle yiyecek. Küçük adam/kadin o da bir birey ve her birinin kendine özel rafine zevkleri var 😀 mesela benimki de önünden yiyor, eline verince yiyor, benm elimden lokma şeklinde yiyor, ama kaşıkla çorba içirmek iskence. Çoğu zaman ekmeği çorbaya batırıp elimle dolaylı yoldan çorba yemesini sağlıyorum. Bence bu da hiç iyi bir şey değil 😁
Bizimki akşam abisinin futbol kartlarına saldırdı abisi al anne güneşi diyor güneş durmuyor oturuyorum yere atlamasın diye bu Sefer oturur pozisyonda popo kaydırarak hedefe ulaşmaya çalışıyor
Herseyin kolayı zora gelemiyor boncuğum :)
Abisi olması ne büyük şans 😍
Benim kız da hedefine kendini yuvarlayarak gidiyor. Bir de emekleme pozisyonunda sıçrama yapıyor kurbağa gibi 😁

Haklısın ben küvetin içine koyyorum onu öyle kullanıyorum güzel pratik
Bizde salonda yıkıyoruz
Abisini baya bi salonda yıkamaya devam etmiştik ama güneşde çok devam etmeyeceğim bide bizim banyo ufak dusakabin dar sinir oluyorum ya
Yazları yıkamam odada havalar ısınınca da banyoda yıkamıştım yeni doğduğunda yine aynı yaparım. Bizimde bu duşakabin tekneli olanlardan küçük küvet zaten sığmaz bu oturaktan almam lazım yaz için 🤭

X