2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahh canım benimm sen hep mutlu ol hele bu süreçte çokça ol 😍😍Annelik hep bir telaş hali zaten. Hepimiz takcak bişeyler buluyoruz öyle böyle büyüyüp gidiyorlar işte. Bak ne güzel anlatıyorsun aşırı önde kaba motorda. Benim oğlum daha sadece desteksiz oturuyor, ne sürünme var ne ayaklanma. Hiç biri birbirine benzemiyor, 18. Aya kadar hepimiz takip edicez sonra değerlendirmeye alıyorlar zaten. Yaa 11 haftalık minnoş nedense kız geçiyor içimden hadi bakalım az kaldı öğrenmemize😍
Canim benim çok sagol 🩷🥰Benimde kiz geciyor icimden yüzümde lekelenmeler başladi hatta kas biyik aldirdigim kuaföre gittim sir agda vurdurmuyorum sadece iple aldiriyorum o bolgelerim kararinca kadina cekistim oda gebelikten olmus asla ip iz birakmaz dedi sonra bi kac kiside ayni seyi soyledi akrabalardan sanirim guzelligimi aliyor cani sagolsun seker portakalimin 🤣🩷

canım günaydın
benim kızda by by alkış yapmıyor sadece gel gel yapıyor oğlum hele hiç yapmamıştı
maşalllah mama cici diyorsa süper benimkide onları demiyor
içini ferhat tut
Benmki de gel gel yapmıyor sadece alkış ve bay bay 😅 emekleme teşebbüsü var ama icraatı yok 🤪
Kızlar ya şu meşhur oturak var ya banyoda falan kullanılan. Ondan kullanan var mıydı? Yaz geliyor her gün artık banyo yaptırırım küvetle zor olacak alternatif çözümler arıyorum
Ben aldım ama benm kızım onda durmuyor kalkmak istiyor 😁
Merhabalar arkadaşlar. Bebeğimin cildi atopiğe eğilimli bi süre mustela atopik ciltler için olan seriyi kullandık ama sanki temizlemiyor gibi hissettiriyor bana. La Roche mi alsam yoksa mustela nın hassas cilt için olanını mı denesem bilemedim. Varmı aranızda bu problemi yaşatan siz neler kullanıyorsunuz.
Biz 2.ayindan bu yana la Roche kullandık. 9.ay kontrolümüzde atopik olmadığını artık normal nemlendiricisine devam etmemizi söyledi.

X