2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uyandı😭😭😭😭 M -Murphy nezaman gündüz bikez uyutsam böyle yapıyo bu paçiii nerdene ttim boyle yav
Benimkide ara ara uyandı ama hemen geri uyudu 6da kalktı minnok ya:)
Bebeğinizin yemegi önüne koyunca kendi yiyor mu? Ben bu alışkanlığı kazandiramadim, eline verince yiyor ama önüne koyunca yemiyor.

Ne tavsiye edersiniz? Nasil kazandirabilirim bu aliskanligi

Önceden kendi yemek istiyordu ben minik parçalara ayırıp koyuyordum önüne yiyordu. Şimdi mama sandalyesinde oturmak istemediği için artık ben yediriyorum 🤦‍♀️
Benim bebe hep uyandı geceleriii senin yüzünden :tokat::KK67: M -Murphy

Erkenden uyursa tabi uyanır benle ne alakası var 😂😂

• Komik
Reactions: Jou
Benimkide ara ara uyandı ama hemen geri uyudu 6da kalktı minnok ya:)

Önceden kendi yemek istiyordu ben minik parçalara ayırıp koyuyordum önüne yiyordu. Şimdi mama sandalyesinde oturmak istemediği için artık ben yediriyorum 🤦‍♀️

Erkenden uyursa tabi uyanır benle ne alakası var 😂😂
Iclendin ordaaa ayy ne güzel yaaa diye 😁😁 nese seninki erken kalkmış benimki 7d ekalktı 😁😁😁😁😁😁😁

Bence böyle bir alışkanlık kazandırmak için hiç ekstra çaba sarfetmeyin. Zamanla nasıl istiyorsa öyle yiyecek. Küçük adam/kadin o da bir birey ve her birinin kendine özel rafine zevkleri var 😀 mesela benimki de önünden yiyor, eline verince yiyor, benm elimden lokma şeklinde yiyor, ama kaşıkla çorba içirmek iskence. Çoğu zaman ekmeği çorbaya batırıp elimle dolaylı yoldan çorba yemesini sağlıyorum. Bence bu da hiç iyi bir şey değil 😁

Abisi olması ne büyük şans 😍
Benim kız da hedefine kendini yuvarlayarak gidiyor. Bir de emekleme pozisyonunda sıçrama yapıyor kurbağa gibi 😁

evet çok eğleniyorlar canım abisiyle
bazen sıkılıyor abisi oda küçük
hahahah yuvarlanarakda gittiği oluyor çok komik oluyorlar dimi ya
sabah 3 den beri ayaktayım bende en son 5 de tamamen kalktı gülüyor ne edem
altını değiştirdim üstünü değiştirdim çok terliyor iki çocuğumda babasına benziyor :KK70:

Yazları yıkamam odada havalar ısınınca da banyoda yıkamıştım yeni doğduğunda yine aynı yaparım. Bizimde bu duşakabin tekneli olanlardan küçük küvet zaten sığmaz bu oturaktan almam lazım yaz için 🤭

tekneli ve küçükse mutlaka şart doğru diyorsun
ay yaz gelsin ya suyun içinde bayılırdı oğlum :)

Almiramınn kahvaltısı

Tereyağ
Mısır unu
Peynir
Yumurta sarısı
Nane

Karadut özü

20230405_071447.jpg

Bebis olduğu için vücûd zayıf kalıyor hemen hastalık buluyor vitamin al Kuzucum
Bol bolda meyve cinsiyet ne zaman belli olur acep merak ediyorum
Önce sağlık tabisi ama cinsiyette gündemde heheheh

Oooo o zaman tam ilgi sende 😁
Ayy onu bende cokk merak ediyorum kuzum ya saglikli hayirli olsunda kız istiyorum cıtı pıtı bitane 🥰

Bende sofradan yediriyorum daha çok hoşuna gidiyor zipirtomun hehehehe
Kuzucum ben portakal denemedim ya asitli diye
Çilek içinde 2 yaş öncesi vermeyin demişlerdi
Cilege 1 yas demisti bizim doktor ama ben azar azar tattirdim birsey olmayinca verdim kuzum cok sevdi kiyamadim ben portakal havuc ve elmayi bir arada sıkıyorum hergun asitli olmuyor pek

Cilege 1 yas demisti bizim doktor ama ben azar azar tattirdim birsey olmayinca verdim kuzum cok sevdi kiyamadim ben portakal havuc ve elmayi bir arada sıkıyorum hergun asitli olmuyor pek

o zaman tamam bende tattırayım az az kuzu
oğlum çok seviyor hep ona alıyorum

X