2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yaa sevindim. Hangi marka? Küvette dönüyor sürekli bide odaya taşıyorum ısıtıcı açıp o da çok yorumcu oluyor benim için
Aynen ya hazırlaması topalaması bir sürü zaman alıyor. biz klima var diye salonda yıkıyoruz, önce bir ısıtma seramonisi, sonra altına kocaman havlu seriyorum yine de ayaklarını ellerini çırpmayı çok sevdiği için her yer ıslanıyor 1 2 aya kurtulcam inşallah banyoda istediği kadar çırpınsın babyjem benimki eklediğimden

Eklentiler

• A77B8A16-C421-48F7-86EC-EA560167E251.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 32
Aynen bende öyle havlu getir onu getir sonra götür ay valla gözümde büyüyor benimki ayaklarını falan çırpamıyor hala filede yıkandığı için dönmeye çalışıyor sadece

Ahh canım benimm sen hep mutlu ol hele bu süreçte çokça ol Annelik hep bir telaş hali zaten. Hepimiz takcak bişeyler buluyoruz öyle böyle büyüyüp gidiyorlar işte. Bak ne güzel anlatıyorsun aşırı önde kaba motorda. Benim oğlum daha sadece desteksiz oturuyor, ne sürünme var ne ayaklanma. Hiç biri birbirine benzemiyor, 18. Aya kadar hepimiz takip edicez sonra değerlendirmeye alıyorlar zaten. Yaa 11 haftalık minnoş nedense kız geçiyor içimden hadi bakalım az kaldı öğrenmemize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…