2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
kuzu sütünü etkiledi mi ?
Etkilemedii aslında diyet sağlıklı beslenmek bol yeşillik şeyler yedikmi süt oluyo detoks çorbası yaptım epeyde yeşillik var o süt yapıyo hemse zayıflatıyo seni ya diyet ağzımızı kapatmak değil aslında sadece açmalae börekler tatlılar yemezsek zayıflarız

Dişardada çok pahaliydı benim bekar evimin de babannemin en üst katınca çok genis terası var orda kutlama yapıcazz kuzum
Sultanbeyliden buldum intagramdan gerçekten çok iyi kadın sesli konustuk araştık iyiydi hatta kaporasını bile yolladım
Istersen atayim sana instasını
Çerkezköyde bizim akrabamız yapıyor organizasyon işi canm orda yapsaydın aracı olurdum

• Muhteşem
Reactions: Jou
Dişardada çok pahaliydı benim bekar evimin de babannemin en üst katınca çok genis terası var orda kutlama yapıcazz kuzum
Sultanbeyliden buldum intagramdan gerçekten çok iyi kadın sesli konustuk araştık iyiydi hatta kaporasını bile yolladım
Istersen atayim sana instasını
kuzucum bi atsana müsait olunca bende fiyat alayım

• Muhteşem
Etkilemedii aslında diyet sağlıklı beslenmek bol yeşillik şeyler yedikmi süt oluyo detoks çorbası yaptım epeyde yeşillik var o süt yapıyo hemse zayıflatıyo seni ya diyet ağzımızı kapatmak değil aslında sadece açmalae börekler tatlılar yemezsek zayıflarız

evet doğru söylüyorsun ekmek yemeyi bıraktım ben 3 yıldıryemiyorum onun öncesi çorbayla bile ekmek yerdim
makarna pilavda çok aramıyorum onların etkisi oldu kilo vermemde

• Beğen
Bizimki çağırdı ya keşke bizede deseydi 😃

dimi ya vallahi biizmde menenjit 2.doz var yarın herşey yolunda giderse onu yaptırcaz bakalım
abi de öksürüyor onada baktırcaz
göz muayaneside var abinin hepsi bir arada
bu arada kuzu bebişe göz muayanesi yaptırdın mı ?

Herkeste o kafasında ama ben organizasyon ayarladım 4hazirans kutlamamız var ailecek zaten ailecek kalabalıgız 25 kişi oluruz 🙄
oo siz şimdiden hazırsınız 🥳👯‍♀💃
Günaydın kızlar doydumu bebeler 🤗
Bugün 9 ay aşımız var hiç yaptırmak gelmiyor içimden sizin nasıl geçti keyfi bozulcak oğlumun 😔
biz geçen hafta yaptırdık bir sıkıntı yaratmadı. Zaten öyle huzursuzluk ates yapan bir aşı olmadığını söylemişti doktorum. 12. Ay aşısı sıkintılıymış d.gününde fln getirmeyin sakın kutlamayı yapın sonra getirin bi kaç gün sıkıntı yaratabilir dedi.
Aynı belirsizlikle birlikte çok zor geliyor ama ufakta olsa bişeyler yapmayı planlıyorum konseptle.
ben evde kutlamakla dışarda organizasyon yapmak arasında gidip geliyorum
eve gelecekler aile olur dışarda olursa yakın arkadaş grubumuz var onlarıda çağırmak istiyorum
Dışarıyı düşündüm ama her yer çok pahalı malum, fiyat bile almaya lüzum gormüyorum kesin faiş rakamlar soyleyecekler diye 🙈 bizde bahçe var ama aksama kadar gunes aliyor maalesef. Akşam yemegi seklinde barbekü partisi havasinda yapabiliriz belki 🤣

oo siz şimdiden hazırsınız 🥳👯‍♀💃

biz geçen hafta yaptırdık bir sıkıntı yaratmadı. Zaten öyle huzursuzluk ates yapan bir aşı olmadığını söylemişti doktorum. 12. Ay aşısı sıkintılıymış d.gününde fln getirmeyin sakın kutlamayı yapın sonra getirin bi kaç gün sıkıntı yaratabilir dedi.

Dışarıyı düşündüm ama her yer çok pahalı malum, fiyat bile almaya lüzum gormüyorum kesin faiş rakamlar soyleyecekler diye 🙈 bizde bahçe var ama aksama kadar gunes aliyor maalesef. Akşam yemegi seklinde barbekü partisi havasinda yapabiliriz belki 🤣
He vollahee elbiselerr bile hazırr 😀 gerisi misafirlerin hediyesine kalmış :KK70:

Hediye listesi yap kız. Soran olursa söylersin nolcek :KK49: en olmadı hepsi toplaşıp akulü arabaya girsinler :KK55: misal 4000 lik arabaya 20 kisi girseler adam başı 200 kağıt eder, bence mantıklı :super:
Hahaha mantıklı evettt

akülüyü 3 yaşında eşim biz alırız demiştii kendi elimizle veririz kendi kendine sürer dedi yanii

dimi ya vallahi biizmde menenjit 2.doz var yarın herşey yolunda giderse onu yaptırcaz bakalım
abi de öksürüyor onada baktırcaz
göz muayaneside var abinin hepsi bir arada
bu arada kuzu bebişe göz muayanesi yaptırdın mı ?
11 ayda kontrolde doktor tarih belirler diye düşünüyorum canm 1 yaş sonrası dedi sanki. Valla hepsi üst üstte gelmiş menenjit zor bi aşı keyfi kaçıcak güneşin inşallah çok ağrısı olmaz bizim dozlar tamamlandı 13 ayda var bi tek erken başlamıştık. Umca damla ve ocean propolis aldım büyük oğlana ben doktorunla konuş belki takviye verir sizede

X