2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben geldim uff ben de diyete başlıyorum 2 kilo veriyorum sonra bırakıp 3 alıyorum şimdi tekrar başladım. Allahtan spora düzenli gidiyorum. Onu da bıraksam halim berbat. Kg değişmese de vücut toparlanıyor biraz sporla.
Ben de kızımın doğum gününe fit girmek istiyorum. Biraz zor ama en azından yaklaşayım

DOğum günüler yaklaştı toparlanmamız lazım kışa tekrar yeriz

Emziriyomusun? Emzirirken spor yapmak sutu etkiliyomu merak ettim

Doğum gününde napcaksınız ya? Nasıl.kutlıycaksınız? Ben hala yapıp yapmama konusunda kararsızım. Fotograf cekimi yapayım, aile arasında kutlayalım kafasındayım ama kararsızım
Herkeste o kafasında ama ben organizasyon ayarladım 4hazirans kutlamamız var ailecek zaten ailecek kalabalıgız 25 kişi oluruz

Önümde birde ameliyat var yavrularımdan 1 gece ayrı kalıcam bayramlar arka arkaya nasıl yetişcem gözümde büyüyor herşey doğum günü geliyor sonra büyük oğlanın doğum günü belki bu sene düğünde yaparız aman allahım

Emziriyomusun? Emzirirken spor yapmak sutu etkiliyomu merak ettim
Evet cnm emziriyorum, hiç de azalmadı çok şükür. Ama ben ilk başta da demiştim yine diyorum. Hiç bir zaman beynime sütüm azalıyor mu sinyalini göndermedim hep çok sütüm var bebeğime yetiyor dedim kendi kendime beynime bunu kodladım gerisi hormonların işi sadece deprem haftası sütüm azaldı aşırısı üzüntüden. o da 2-3 gun sürdü geçti şükür.

geçmiş olsun canım ne ameliyatı olacaksın
Rabbim başka ayrılıklar vermesin
bizimkilerin doğum günü aralıkları var baya
haziran ekim

Doğum gününde napcaksınız ya? Nasıl.kutlıycaksınız? Ben hala yapıp yapmama konusunda kararsızım. Fotograf cekimi yapayım, aile arasında kutlayalım kafasındayım ama kararsızım

ben evde kutlamakla dışarda organizasyon yapmak arasında gidip geliyorum
eve gelecekler aile olur dışarda olursa yakın arkadaş grubumuz var onlarıda çağırmak istiyorum

oğlumda vücudumun toparlanması 2 yıl olmuştu
kızımda hemen atlattım ama 5 kilo fazlam var
oğlumda aşırı şişmiştim ya kızımda olmadı öyle
bende emziriyorum diye diyeti öteledim

nasıl bir organizasyon ayarladın kuzu bende kendimiz evde mi kutlayalım yoksa dışarda bir organizasyon mu yapalım diyorum
bizimde 30-35 kişi min olur
Dişardada çok pahaliydı benim bekar evimin de babannemin en üst katınca çok genis terası var orda kutlama yapıcazz kuzum
Sultanbeyliden buldum intagramdan gerçekten çok iyi kadın sesli konustuk araştık iyiydi hatta kaporasını bile yolladım
Istersen atayim sana instasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…