2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
sweetgirlcandy nasıl oldunuz canm ne zor bebeler rahatsız olunca bizimde hep diş dönemine geldi hastalıklar çok zor bi yandan ateş öksürük bi yandan diş ağrısı perişan olmuştuk
Aynıyız canım yaa sabaha kadar ağladı sürekli uyanıp. Calpol verdim ağrısını alsın diye biraz öyle rahatladı. Bazı çocuklar diş çıkarırken grip oluyormuş

Uykular nasıl kızlar yavruların gece ne sıklıkla kalkıyorlar en uzun uykuları kaçar saat oluyor biz uyku gerilemesimi bilmiyorum bişey yaşıyoruz çok sık uyanıyor uykuya direniyor
Benimkide böyleydi ben hergün hep üstunü başinı degiştiriyorum bezine varana kadarr rahat uyuyorr bazen bezdende rahatsiz olabiliyolar ben bezi degiştiriyorum rahatlıyo uyuyo

İlk kez mi regl oldun kuzum .
Ya kurutma icin yerim yok benim. Yoks ağrısı lazım da iste kolaylık iste bak çamaşır yikiom nem den dolayı dışarda günler e kurumuyor izmir de. Bnde odada kurutuon

Kuzum yok 3 bu valla eskisine göre daha ağır geçiriyorum
Kurutma için bende bi dolap iptal oldu vallahi dert oldu

Hangi dişi çıkıyor acaba bu kadar çok etkiledi
Köpek dişi böyle oluyormuş. Diğer dişlerde ateş olmadı bizim mesela. Kuzenlerim köpek dişinde çok ağrı ateş iştahsızlık oluyor çok zorluyor diyorlar. 1 ay sonra falan çıkıyormuş bide ateşten sonra onların öyle olmuş

Ne çekiyorlar yavrularım ya. Bu arada bende masaj yaparak yutuyorum yanaklara beliste huzursuz olduğu için direk uykuya dalıyor sende mesaj yap istersen rahatlatıyor kuzum

Ne çekiyorlar yavrularım ya. Bu arada bende masaj yaparak yutuyorum yanaklara beliste huzursuz olduğu için direk uykuya dalıyor sende mesaj yap istersen rahatlatıyor kuzum
Benimki hiç elletmiyor elini yüzünü yaa. Hele bide dün gece bi burun açtık, bi şurup verdik, bi pekmez verdim aşırı tedirgin oldu hemen ellerini yüzüne götürüp kapatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…