2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi bakalımm bencede bıkıyolar biz bile aynı şeyleri yemek istemiyoruz

Evettt bende öyle ediyorumm hep öyle öğretiyorumm ineceği zaman yanımda
Hahahaha bi tutuşum vardı akıllara zarar bide gülüyo oanda vuruyodum totosunu 😀😀 sırtına uzanıyorum oanda sarılıyorum bi hoşunagidiyo cok seviyorum kızımı ya allahım olmayanlarada tez zaman hayırlısıyla nasip etsin
Yaa yerim hahahah iyi ki varlar iyi ki 🤗

• Muhteşem
Reactions: Jou
Öğle yemeği yumurtalı ıspanak yoğurt
IMG_20230324_115605.jpg

Bizim ateş mesaisi devam gece olmadı sabah yine çıkıyordu. Hemen udi hindi yağı verdim ayağının altına limon sürdüm düştü şükür. Biraz önce de burnu akmaya başladı. Hemen sarımsaklı yağ yaptım onu sürcem. Pek taneli çiğnemeli şeyler istemiyor sabah kaşık maması yaptım muz ve bebe bisküvisi ekledim onu yedi, öğlen de yoğurt çorbası yaptım bol sarımsaklı ve et sulu

Bizim ateş mesaisi devam gece olmadı sabah yine çıkıyordu. Hemen udi hindi yağı verdim ayağının altına limon sürdüm düştü şükür. Biraz önce de burnu akmaya başladı. Hemen sarımsaklı yağ yaptım onu sürcem. Pek taneli çiğnemeli şeyler istemiyor sabah kaşık maması yaptım muz ve bebe bisküvisi ekledim onu yedi, öğlen de yoğurt çorbası yaptım bol sarımsaklı ve et sulu
Guzel bi corba olmusss 🥰
OZaman hastalanıyomu bu yav ayy karıştık hepten

Gecmis olsun canim

çok sağol kuzum aldım vallahi büyük rahatlıkmış kuzu
valla gerginim aşırı derecede karşı tarafta sağolsun gerginliğimi dahada zirveye çıkartıyor
regl gerginliğidir kaç gündür aşırı gergindim regl oldum biraz daha sakinim kuzu
vallahi nie sığamıyoruz bu evlere anlamadım ki :KK70:
İlk kez mi regl oldun kuzum .
Ya kurutma icin yerim yok benim. Yoks ağrısı lazım da iste kolaylık iste bak çamaşır yikiom nem den dolayı dışarda günler e kurumuyor izmir de. Bnde odada kurutuon

X