2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
B1A5B461-C36F-4C0E-8EA9-AD537F16F9F1.jpeg
Ögle yemegi; somonlu balkabakli sebze corbasi ve avokado

Kombi değişti, mutfaktaki peteğin yeri değişti, banyoda ki petek değişti halimi düşünün her taraf toz😐 bir taraftan belis çok yoruldum akşam neyse ki kayınvalidenm yemeğe çağırdı yemekten yırttım :)

Kuzum geçmiş olsun 😐
Ayy çok zor olmuştur sana

Sağol cano yaa fena haldeyiz

Kombi değişti, mutfaktaki peteğin yeri değişti, banyoda ki petek değişti halimi düşünün her taraf toz😐 bir taraftan belis çok yoruldum akşam neyse ki kayınvalidenm yemeğe çağırdı yemekten yırttım :)

Kuzum geçmiş olsun 😐
Amannnesekii iyiii yemek işi zorlaşıyo busefer iyicee bittimi baruu

Allahım bugün bitmedi resmen 😮‍💨
Nasıl oldu Ahsen? Ateş düştü mü? Ben de aşırı yorgunum son zamanlarda. Ek gıda hiç iyi gitmiyor sadece yumurta sarısı ve yoğurt ile günümüz bitiyor. Artık içimden bir şey hazırlamak bile gelmiyor. Uykular da düzelmedi, daha şimdi uyudu sabaha kadar en az 7 8 kez uyanırız sallamaya. İsyan da etmek istemiyorum aşırı da tatlı ama çok da zor 😅

Nasıl oldu Ahsen? Ateş düştü mü? Ben de aşırı yorgunum son zamanlarda. Ek gıda hiç iyi gitmiyor sadece yumurta sarısı ve yoğurt ile günümüz bitiyor. Artık içimden bir şey hazırlamak bile gelmiyor. Uykular da düzelmedi, daha şimdi uyudu sabaha kadar en az 7 8 kez uyanırız sallamaya. İsyan da etmek istemiyorum aşırı da tatlı ama çok da zor 😅
Gün boyu yükseldi düştü çok çıkmadı Allahtan. Şimdi iyi şükür. O yorgunluk bende de var bizde aynı durumdayız mama yine içmiyor ek gıda desen zorla 1 2 kaşık. Sevdiği şeyleri de yemez oldu. En azından uykusu düzenli olsa sende dinlenirsin. Gerçekten çocuk bakmak çok zormuş 🙊

Senin bileğin nasıl oldu?

Kızlar altını nasıl değiştiriyorsunuz okadaaaaar zorlaştı ki anlatamam kaka yaptığında zaten bir facia yaşanıyor :) alt değiştirme bezini seriyoruml ama ne yatak kalıyor ne üstü başı çok fazla hareketli ağlıyor bırakmıyor 😐

Kızlar altını nasıl değiştiriyorsunuz okadaaaaar zorlaştı ki anlatamam kaka yaptığında zaten bir facia yaşanıyor :) alt değiştirme bezini seriyoruml ama ne yatak kalıyor ne üstü başı çok fazla hareketli ağlıyor bırakmıyor 😐
Valla ben krem kutu falan veriyorum onlar dikkatini çekiyor ama kısa süre o ara çok hızlı olmam gerek 😂

X