2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar altını nasıl değiştiriyorsunuz okadaaaaar zorlaştı ki anlatamam kaka yaptığında zaten bir facia yaşanıyor :) alt değiştirme bezini seriyoruml ama ne yatak kalıyor ne üstü başı çok fazla hareketli ağlıyor bırakmıyor 😐
ben eline ilgisini çekecek bişwy veriyorum mutlaka. normalde vermediğim bişey tabi 😅 parmak kuklalarını sırf bu işe ayırdım. onunla oyalanırken değiştiriyorum. yoksa asla durmuyor.

Avokado yarısı,haslanmış yumurta sarısı,patates,az zeytinyağı,bi çimdik tuz

Karıştırdımm bayıldı baya yedii🤤🤤 10 kaşık kadar bana biraktı :KK70:

20230324_092318.jpg

Son düzenleme:
🥰🙏🏼ahhh iyi ki kuzucum ya. Rabbim yokluklarını göstermesin.
Dün yıllar önce kayıp yaşayıp yazdığım bi tipikten biri bişeler sormuş bana da nasıl duygulandım. Süreci anlatmışım orda kaybımı yapılan testleri fln. Hemen cevap yazdım kıza Ümit olsun diye
çok iyi yapmışsın kuzum gerçekten zor süreçler..

Kurutma mak mi aldın hayırlı olsun kuzum.
Ya isler yetişmedice gerilip sarıyorsun dimi . Bnde öyle gergin gerginim hep . Bi de regl olmadım hiç daha acaba diom onun gerginliği de mi var bnde .
Walla evin her yeri dolap olsa yöne de doluyo ya nasıl iştir bnde anlamadım

çok sağol kuzum aldım vallahi büyük rahatlıkmış kuzu
valla gerginim aşırı derecede karşı tarafta sağolsun gerginliğimi dahada zirveye çıkartıyor
regl gerginliğidir kaç gündür aşırı gergindim regl oldum biraz daha sakinim kuzu
vallahi nie sığamıyoruz bu evlere anlamadım ki :KK70:

Nerden geldi nerden aldın de hele
Aha daa bunlar hepsi buradadan aldım indirim vardı
IMG_20230324_101630.jpg

Ayyy kızlarr dün başuma ne geldiii
Kızımın odasindaydik saat 5 gibi uzandim oda oynuyodu odada icim gecmis uyumusum bi actim gozumu kiz yok salona bi geldim oturmus tekbasina kendi kendine oynuyo bide biguzelde tv izliyodu Ay ben sok😳😳😳😳
Senin yine iyi ben yatağın üzerinde uykuya dalmışım beliste atmış kendini yataktan aşağı alllahtan düştüğü yerde kedimin minderi vardı da ona düştü bişi olmadı. :)

Tadı nasıll

Yatakta banada oluyoo tam gidiyo köşeye cekmeceli var taktı ona ustünde ne varsa devirdi aşşağalaraa bi tuttum uçmuştu yere 😀😀😀😀😀

Güzel gayet ben beğendim badem ezmesinden verdim şimdi bakalım birşey olmazs kahvaltılarda veririm artık. Çocuk aynı şeyleri yemekten bıktı :)

Ya kafa üstü atıyorlar kendini tutuyorum totosunu indiriyorum aşağı bak böyle ineceksin deyip duruyorum. Güzel tuttmuşsun yalnız :))

Günaydın kızlar. Bizim sabah simit labne peynir ve kaşar peyniriydi kahvaltımız. Bu aralar mızmız ve iştahsız ben de sevdiği şeyleri veriyorum. Kaşarı kesip eline veriyorum çok hoşuna gidiyor kemire kemire yiyor 😁 yeni bir diş gelecek galiba ek gıdayı azalttı memeye düştü çünkü 🙄

Günaydın kızlar. Bizim sabah simit labne peynir ve kaşar peyniriydi kahvaltımız. Bu aralar mızmız ve iştahsız ben de sevdiği şeyleri veriyorum. Kaşarı kesip eline veriyorum çok hoşuna gidiyor kemire kemire yiyor 😁 yeni bir diş gelecek galiba ek gıdayı azalttı memeye düştü çünkü 🙄
Evettt memeye çok düşüyolsr o sırada
Maşaallahh yesunn yesunnn

Güzel gayet ben beğendim badem ezmesinden verdim şimdi bakalım birşey olmazs kahvaltılarda veririm artık. Çocuk aynı şeyleri yemekten bıktı :)
Hadi bakalımm bencede bıkıyolar biz bile aynı şeyleri yemek istemiyoruz
Ya kafa üstü atıyorlar kendini tutuyorum totosunu indiriyorum aşağı bak böyle ineceksin deyip duruyorum. Güzel tuttmuşsun yalnız :))
Evettt bende öyle ediyorumm hep öyle öğretiyorumm ineceği zaman yanımda
Hahahaha bi tutuşum vardı akıllara zarar bide gülüyo oanda vuruyodum totosunu 😀😀 sırtına uzanıyorum oanda sarılıyorum bi hoşunagidiyo cok seviyorum kızımı ya allahım olmayanlarada tez zaman hayırlısıyla nasip etsin

X