2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimkide öyleee hele çamasırları katlıcan sepetin içinden çıkarıyorr çıldırıyorr resmenn

haşlayıp didik didik yaptım yemedi, çorbasına koydum yemedi. sadece blender yapıp yoğurda filan karıştırınca yiyor. yoksa ağzında biriktiriyor köfteyi yiyor, balığı az yiyor ama tavuğu aslaa
Tavuğu lezsettli gelmiyo sanırım yaa yada huyu öyle tavuğu sevemicek

Benimkide öyleee hele çamasırları katlıcan sepetin içinden çıkarıyorr çıldırıyorr resmenn
Ahahah titiz mi olacaklar acaba :)
haşlayıp didik didik yaptım yemedi, çorbasına koydum yemedi. sadece blender yapıp yoğurda filan karıştırınca yiyor. yoksa ağzında biriktiriyor köfteyi yiyor, balığı az yiyor ama tavuğu aslaa

Kuzum belki tavuğu sevmemiştir beliste köfte de öyle yapıyor çok sevemedi

Ben de hemen hemen her seferinde birseyler verdim eline hep mincikladi. Bir haftadır falan ağzına atmaya başladı. O da genelde simit, pankek ve ekmek oluyor simitsiz sofraya oturamaz olduk
Ben vermiyorum simit ekmek fln, ona ozel pankekler yapiyorum ama baya sulaniyo yedierimize bizim yediklerimizden versem sokar agzina bak, kendininkini yemez, ters bebeler
Doğalına bırakmak en mantıklısı böyle rahatım en azından
Ay evt durdukyerde ne ilac kullanim emzirirken bide, istemedim bende ztn, ne zmn olursa artik, vallahi cok rahat
Yeni yeni başladı canm büyük vermek getekiyor sanırım mücver veriyorum yiyor elma dilimi patates ekmek fln ufakları atamıyor ağzına avuç içinde kalıyor
Evet verdigim kucukleri mincirip avcu da tutuyo dogru, yarin da buyuk deniyim bakim, ay onu da ziyan ediyo ya, yerlere atar kesin
Ahahahahah ahsende geçen aynısını yaptı. Normalde ağzını açmaz doluyken açtı verdim açtı verdim bi dilini uzattı üstünde köfte olmuş dediğin gibi
Aslinda yutulmuck bise vermiyorum hep minik veriyorum ama yutmatip tutunca yutulmucak buyukluge gelmis
Aynı ellerin bebeleri yiyor sen oynuyorsun diyorum
Eveet goruyorum bende yumyumyum ne guzel yiyolar masallah, hele japon bebekler baya catal kasik kocaman kocaman yiyolar
ay benimki de böyle yapıyo tarhanaya karıştırıp verdim ben de
Bende bugun balkabakli sebze corbasina kattim bide blendr yaptim yedirdim ya, sevdi ama baligi bence

Kızlarrrr oruc tutacak mısınız yaa brnim kız ek gıda yemiyor aslaa bir kasık anca sütüm azalır diye korkuyorum azalırsa rıskını keserim siye düsünüyorum

Kızlarrrr oruc tutacak mısınız yaa brnim kız ek gıda yemiyor aslaa bir kasık anca sütüm azalır diye korkuyorum azalırsa rıskını keserim siye düsünüyorum
Ben hic tutmayacam canım borcumu veririmm bizaman sonra benimkide bi yiyo bi yemiyo halimiz neolur bilinmez belli olmaz ya kesilirse yani cok günah

Ben Bi başlayıp deniycem duruma göre bakcam ama zorlama yok canım. Baktın tutamazsan kaza yaparsın. Benim geçen ramazan borcumda duruyor ne zaman tutcaz bakalım

Ziyan oluyor ama öğreniyor zamnla kontrollü olucak canm ver gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…