2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyi domatesle birşey olmadi ozamann cano afiyetler olsunn bunu bian erişteye benzettim🤣🤣
Veriyorum sürekli domates kız neyse ki bişi olmadı erişte makarna aynı şey daa:))
Ne güzel olurdu valla 😆 huyunu suyunu bildiğim gelin 🤩
Dimi ama 🤩
Bebikler anlaşırsa bizede vermek düşer:)))
Oyle kizvermek kolay değeerlll😀 heleki trabzonlularr işiniz var :KK70:

Ben adanalıyım lütfen 😎
valla olabilir. hiç o yönünü düşünmüyorum, sanki herşeyi sevecek 😅

Ahahah dimi önceden ne versen yiyorlardı çünkü bende hala kabullenmiş değilim :))

Veriyorum sürekli domates kız neyse ki bişi olmadı erişte makarna aynı şey daa:))

Dimi ama 🤩

Ben adanalıyım lütfen 😎

Ahahah dimi önceden ne versen yiyorlardı çünkü bende hala kabullenmiş değilim :))
Sen oyle diyeceğini biliyodum hahaha amaa babasının soyundan geliyo seninkine sayılmazz😛

Dimi ama 🤩

Ben adanalıyım lütfen 😎

Yaa dimi önemli olan birbirlerini sevmeleri anaya babaya kim bakıyor artık 😆 biz sadece bir yere kadar yol gösterici olucaz geleceklerini hazırlayıp devam etme karalarını onlara bırakıcaz. Allah karşılarına güzel insanlar çıkarsın ❤️

Yaa dimi önemli olan birbirlerini sevmeleri anaya babaya kim bakıyor artık 😆 biz sadece bir yere kadar yol gösterici olucaz geleceklerini hazırlayıp devam etme karalarını onlara bırakıcaz. Allah karşılarına güzel insanlar çıkarsın ❤️

Aynen öyle önemli olan onların mutluluğu inş güzel insan çıkarırlar inş canım 🤲❤️

Yarın ne yapıcaz kuzulara kızlar vallantükendim artık ertesi gğnede yemek kalmıyor 2 günlük niyetiyle yapıyorum niyette kalıyor 😆

• Komik
Reactions: Jou
valla benimki de asla kahvaltıyı yemiyor. öğle yemeğini bazen yiyor bazen yemiyor. sen yemezse mama veriyor musun? ben yemezse emziriyodum, kestim onu. yemezse emzirmiyorum sonraki öğüne kadar. öyle daha iyi yiyor. ya ne güzel 7. ayda iştahlıydı, şimdi önlüğü bile taktırmıyor 😒
Bizimki de yumurtaya bayılıyordu şimdi kahvaltı sevmiyor. Keşke içse de versem mamayı 🤭 2 3 hafta muhteşem içiyordu seviniyordum kilosu da düzelecek diye pazardan beri yine içmiyor. Hadi onu içmiyor ek gıda da beter yemiyor zorla ancak

X