2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Biz bugün kahvaltida peynir salatalik domates haşlanmis yumurta tahin ve incir receli yedik 😄 erkenci kuşum 7de uyandi babasiyla yapti kahvaltisini. Öglen ne yapicam bilmiyorum yarin aydina gidiyoruz esya hazirlamam lazim pratik biseyler dusunuyorum yulaf elma gibi 🙄 yarın otobüste 2.5 saat nasil gecicek bakalim 😂
Irmikli yulaflı muz veya elma yapabilirsin kucuk kavanoza koyarsin iyi gider
Aydinda ne için gezmeyemii
Ayyy didimi cok ozledim balayı zamanım ahh kızım birazdaha büyüsün didime gidicezz yaptığımız tatile

öyle kuzum ya artık idare edecek bi şekilde
işe geldim bakıcı abla 4 gündür güneşi görmedi üzerine kayınvalidemler dün yola çıktı ruh halim sabahtan beri duruyormu ağlıyormu diye geçiyor
alt komşuyu aradım yürüteç sesleri geliyor sakin dedi dedim çok ağlarsa ablanın onayıyla yanına çıkıp sakinleştirirsin dedim
Kıyamam ya kendini ise veremiyorsun dimi. İste annelere yapılan şey bence işkence ya bunun bi kanunu düzenlemesi yapılması gerek. Çalışan anne 2yil ya 2 yıl ücret kesilmeden izin kullanmalı . Aslında tam da seçim zamanı tüm çalışan anneler sesimizi duyurabilsek ne güzel olur 🙈

Ben beyime güveniyorum hiç bi hata etmedii edersede etsin olsun 2 ci napayimm nasip buişler 😀😀 asıl kocam istemiyo hahah

bende beyime güveniyorum sonuç olarak 1 . bebeden sonra kaza geçirmedim 5,5 sene sonra planlı bir bebe oldu peşineeeeeee heheheheh

• Komik
Reactions: Jou
canım siz kamera filan koymadınız mı eve? ben de ağustosta başlıcam işe yavaş yavaş başladı stresim :)

canım koymadım ya arkadaşlarım da koysana diyor tanıdık biri alt komşumda sesi duyuyor ağlayınca zıplıyor :KK70:
ay daha var kızcem ya ağustos missssss 15 aylık olacak Allahın izniyle
kime bırakacaksın kuzu

Ah ah kalpten götürecek bu sıpa beni😅😅

Ay yok kız önce olmayanlara versin Rabbim dur sen ekleme şimdilik 😅 eloyu gaza getirmeye çalışıyorum 😅😅ama cidden korunmayı bıraktım🤭🙈

Hahah 😅 😅 yav şu bebenin yanına Bi oyun arkadaşı lazım elooo 😅 hayat masrafları artıp gidiyor şimdiden olsun beraber büyüsünler🤭🤭

Aynen canım ilki tüp 🥴🥴 kalan embriyom vardı transfer olurum diyordum ama aşırı zam gelmiş. O yüzden korunmayı bıraktım nasip kısmet bakalım Rabbim önce olmayanlara versin sonra da bizim bebelere kardeş 😍😍🥰🥰
Olsun korunmayı bıraktıysan ben eklerim duaya 😂😂😂😂

Eki Görüntüle 3220705
Kizlar ya bebegimin boynunun bi tarafinda boyle benekler cikmis bikac gundur var, en son yogurt denedigimde oralarda kabarciklar cikmisti onlar gitti bunlar cikti, bu ne alrrjisi olablr bulamiyorum ya, sizde de oldu mu buna benzer bisey, kabarti yok ama kirmizi minik noktalar var
Benim kızın karın bölgesinde çıkıyordu bi ara alerji alerji diyordum bayadır çıkmıyor isilik gibi

maşallah prensese
ay bizimkide emeklese ama emeklemeye yelteniyor gibi karnını bir kaldırsa olayı çözecekte daha çözemedi :KK70:
Bgn yrn başlar canım o da. Terlikler çok dikkatini cekiyor nedense. Terligimi kacira kacira bi hal oluyorum terligime ulaşıcam diye emeklemeye basladi cocuk 😁 dikkatini ceken seylerle tesvik et sen de mutlaka. Bgn de inst.da bu reelsle karsilastim bunu öğretmeye çalışıyorum :KK6:

Koltuktan inmeyi öğrenme

Irmikli yulaflı muz veya elma yapabilirsin kucuk kavanoza koyarsin iyi gider
Aydinda ne için gezmeyemii
Ayyy didimi cok ozledim balayı zamanım ahh kızım birazdaha büyüsün didime gidicezz yaptığımız tatile
Evet ya annemleri cok ozledim kuzenlerimi arkadaslarimi burda cokk bunaliyorum .. ay didimdemi yapmistin kuzu balayini muhtesem biryer biz genelde bozbük ve akbük tarafina gidiyoruz ama mavisehirle altınkumda cok iyi yerler ama yazlari genelde kuşadasinda oluyorduk tabi 2 senedir gidemiyorum. Bence kusadasi didime gore daha iyi yolun düşerse ugra derim yakinlar zaten birbirine ozellikle milli parka ve zeus magarasina git cok begenirsin 🩷

• Muhteşem
yok kuzum istemiyor ikinciye zor ikna ettim onu ben aslında senin gb peşpeşe olsun diyordum ama o daha 1 tane ye baktında 2 kaldı dedi yapmadı olay bende diyip durdu :KK70:
Kiz benimkide sanki bi sen cocuk bakiosun herkes bakio diyo 😂 ona gore oyuncak bebek gibiler daha 3. Ve 4. De olcakmis adam beni süpergirl falan sanio 🤭 kesinlikle igne ve hapa karsiydim ama mutlaka 2. Bebekten sonra kendimi koruma altina alicam kimseye guvenmiyorum 😄

Kahvaltıda yumurta sarısı ile omlet yaptım, karadut özü ve labne vardı. Öğlen de yoğurt çorbası 🤩

Bu ara foto çekemiyorum çoğunluk mız mız unutuyorum 😂
Valla okadar haklisin ki ben bazen hazirlamadan ayak ustu yediriyorum yaka paca asilio 😂 fotograf cekmek bile lüks bazen 😅

maşallah prensese
ay bizimkide emeklese ama emeklemeye yelteniyor gibi karnını bir kaldırsa olayı çözecekte daha çözemedi :KK70:
Kuzum benimki varya kaynanamın baktigi cocuk sayesinde bi anda emekledi yerde oynarlarken o emekledi benimkide onu taklit etti şu gel.git alkis byby olayini yapmiyor ya dedim aydinda yegenlerimden ogrensin bi yandan onun icinde istedim.gitmeyi cocuk cocuktan kapiyor inanki 😇

Evet ya annemleri cok ozledim kuzenlerimi arkadaslarimi burda cokk bunaliyorum .. ay didimdemi yapmistin kuzu balayini muhtesem biryer biz genelde bozbük ve akbük tarafina gidiyoruz ama mavisehirle altınkumda cok iyi yerler ama yazlari genelde kuşadasinda oluyorduk tabi 2 senedir gidemiyorum. Bence kusadasi didime gore daha iyi yolun düşerse ugra derim yakinlar zaten birbirine ozellikle milli parka ve zeus magarasina git cok begenirsin 🩷
Tuntaş oteli var oraya gittik yemekleri denizi herşeyi şahaneydiii
Bidahakine öyle ederimm

Tuntaş oteli var oraya gittik yemekleri denizi herşeyi şahaneydiii
Bidahakine öyle ederimm
Evet altınkumdaydi sanki orasi guzeldir kuzum cok iyi yapmissin valla diger sahil kenarlarina gore daha sakin oluyor.. bigün denk geliriz belki haberim olsun geldiginde 🩷🥰

• Muhteşem
ellerine sağlık afiyet olsun Belisime
ya dün bende çok güzel bir kahvaltı hazırladım yemedi sonra çorba yaptım yemedi akşam muhallebi yaptım yemedi
daha tadına bakmadan kafasını çevirdi
ben olduğum ve emdiği için mi böyle yapıyor vallahi biz sofradayken öle ekmeği yemeğin suyuna batırıp veriyorum onu yiyor ama öğün olarak bişi yediremiyorum özellikle emzirmiyorum ama yok ağlıyor memeye yelteniyor
Kuzum neyse ki sende meme alternatifi var. Beliste aynı sabah yedi mesela öğlen sevdiği yulaf ezmesinden yaptım az bişi yedi uyudu. Kime sorsam bu durumları yaşamış diş çıkarma döneminde yapıyormuş böyle şeyler. İnş fazla uzun sürmez.
Vaaayyyy ağzımızın suyu aktı kahvaltı edemedim hala heee 😁
Sende kalk yap kız aat tost mak. 2 dk lık iş. Belisi uyutunca sabah kendime yaptım bende :) sen neden bu saate kadar yemedin

X