2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Genetik olabilir mi anneninki nasılmış. Benim annem memeyi bıraktıktan sonra olmuş büyük ihtimalle bende öyle olcam

Tabi canım bazen sabahları evde oluyor bak diyorum odaya gidiyorlar ben yatıyorum. Kız mızmızlanıyor ben uykudan uyanıyorum düşün sonra akıp geliyor durmuyor diye e sabit tutarsan durmaz

Niye haber vermiyinn

Afiyetolsun, bu seftali suyu iyiymis nasi yapiyosun? Bende kahvaltinin yaninda icecegi biseyler ariyodm
Seftali marmelatı var bende kuzum eşimin kuzeni yapıyodu o getirmişti kızıma saklamıştım veririm diye normalde rondodan geçirilip süzgeçle suyu çıkarırsın yani yada bezle

Kahvalti şahane afiyet olsun

bilmiyorumki sorarim bi bakalim, ama internetten arastirinca 18.aya kadar normal diyolar
Aslında iyi böyle ya alıştık
Tabi canım bazen sabahları evde oluyor bak diyorum odaya gidiyorlar ben yatıyorum. Kız mızmızlanıyor ben uykudan uyanıyorum düşün sonra akıp geliyor durmuyor diye e sabit tutarsan durmaz
Babalara analık dersi verilsin
Niye haber vermiyinn
Hadi akşam başla

Babalara analık dersi verilsin

Hadi akşam başla
Verilsin valla bide diyor ki akşam uyuyunca dışarı çıkmam lazım bişeyler alcam sen dur kızla diyorum ağlarsa napcam diyor. Yani ağlamaz su için ağlar benim kız verirsin susar dedim ne ağlaması. Ayrıca ağlarsa salla susar diyorum yok yok gitme diyo

Seftali marmelatı var bende kuzum eşimin kuzeni yapıyodu o getirmişti kızıma saklamıştım veririm diye normalde rondodan geçirilip süzgeçle suyu çıkarırsın yani yada bezle
Bnm buzlukta seftali var da napsam bilemedim, acaba hosaf gibi kaynatsammi
valla cok rahat ped fiyati da almis basini gitmis, bezlerle yarisir be

Bnm buzlukta seftali var da napsam bilemedim, acaba hosaf gibi kaynatsammi

valla cok rahat ped fiyati da almis basini gitmis, bezlerle yarisir be
BEn direk ezdim seftaliyi oyle yedirdim suyunu sıkmadim mandalin portakal ayva elma armut karisik sıkıp iciriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…