2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben artık direkt cocuk bölümüne gidiyorum 😍

Benimkisi karısti artik en son 8. Ayda bexsero vurulduk.

Hayırlı satışlar 😍

Kızlar kızım bugün ön ön emeklemeye başladı :KK36: :KK9:
Kız en son benim bebe doğmuştu haziranda şu an neredeyse yürüyor tutunarak kalkıp turluyor evi sen in ki kaçında doğdu 😂😂

Kızlar merak ediyorum benim gibi hala regl olmayan var mı 🙈 🙈
Ben de hala olmamıştım ama doktor ikinci bebeği istiyoruz diye bu ay ilaçla regl olmamı sağladı. Çünkü yumurtalıklar uyurmuş regl olmazmışız ve hamile kalma ihtimali çok çok düşükmüş. Hani şu halk arasındaki süt koruyor muhabbeti var ya tam olarak onu yaşıyormuşum evlendiğim günden beri bir gün bile korunmak istemeyen ben 😁

Sabah kahvaltımız peynirli omlet pekmez ekstradan durması için ekmekte eklendi 😄

Eklentiler

• IMG_20230319_082022.jpg
    IMG_20230319_082022.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 34
Kız bi gör telefonla konuşur bağırarak. Yataktan bi kalkar savaşa gidiyor sanki. Yani normal davranışlar değil hep gürültülü 😂
Ya bunlara vercen bebeyi al nasıl uyutuyorsan uyut diyip evi terk etcen o zaman görürler gürültü yapmayı 😅 yani en fazla köşedeki markete gidebiliriz orası ayrı hahha 😅 hatta ayakkabının bağcıklarını bağlarken eşimiz kolumuza yapışır 😅😅
Biz kocamla dünya ahiret bacımsın modundayız çocuklardan 😄 biri uyuyorsa biri uyanık 2sinin uyyduğu zamnda biz bayılmış oluyoruz 😆😆
Hahhah ay çok güldüm ya 😅😅 iyi bari yalnız değilmişim 😅😅 bizde Bi bebe var ama üç dört taneye bedel galiba 😅 hep diyorum ki Suriyelilerin senden Bi tane bebesi olsa ömür billah tövbe ederdi ikinciye diye 😅
Ben de hala olmamıştım ama doktor ikinci bebeği istiyoruz diye bu ay ilaçla regl olmamı sağladı. Çünkü yumurtalıklar uyurmuş regl olmazmışız ve hamile kalma ihtimali çok çok düşükmüş. Hani şu halk arasındaki süt koruyor muhabbeti var ya tam olarak onu yaşıyormuşum evlendiğim günden beri bir gün bile korunmak istemeyen ben 😁
Ayy hadi inşallah aratmadan sağ salim nasip etsin Rabbim 😍 iyi olur ikisi aynı anda büyür en azından sonra rahat ederiz ben öyle düşünüyorum 😅😅
Eee hadi yapahhhh bakk 1mrw 1mrw hamileee😛😛
Ben başladım bile çalışmalara 😅😅😅😅🤪🤪🤪🤪

Gunaydin, yedikten sonra aklima geldi foti cekemedim tabi
Havuclu omlet (yumurtasarisi)
Elmali pankek
Avokado
Zeytin
Bugunku kahvaltimiz boyleydi

Kızlar merak ediyorum benim gibi hala regl olmayan var mı 🙈 🙈
Ben ben beeen
Ben olmadım canm bekliyorum hala bi ümit gelir diye
Ben de olmadm, doktora gittim hatta hormon falan bakti normal dedi, ilac vericekti istemedim

X