2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız ben daha yeni giriyorum buraya delimisin divanemisin ne bebesi otur aşa
Korkmuyonmu leeğğğnn ben deliriyorum kocamı istemekle defetmek arası gidip geliyorum annen i dinle sakin ol gaza gelme dur önce bi tuvaletini kendi yapsın çocuk yoksa evi götürür haberin olsun hahahah

Reactions: Jou
Zor oluyor valla
Bi arabası var bayıldı onaaa evde sürüyorum hadi diyorum inelim belim koptu çünkü kemeri çıkarıyorum o takıyo geriye ayy havalar iyice bi guzel olsa yürüyüş ederim vallahaaa çok sevdi bebek arabasına oturmuyo hiç

Somonu ben hayatımda yemedimm gerçektende güzelmi aceppp
Amann tuzada gene dikkat etmek lazım
Bence güzel somon ama tabi herkesin yemek zevki farklı ben de hamsi vermekten çekindik çünkü hamsi de böyle minik minik ince kılçıklar oluyor ya gözden kaçırırım falan diye Allah korusun. Levrek çok iyi gitti ama tavsiye ederim. Tuzu da 9.ay kontrolünde doktoruna sordum. Abartmadan verebilirsin demişti. Abartmadigimi düşünmek istiyorum
Çocuğumun gözü gönlü açılmıştır
Ahahah sorma. Ben ona arada sütlaç, Kazandibi falan da tattırıyorum. Ama hiç oralı olmuyor ya şeker olmasın da ne olursa olsun kızıma

Hahahahahahaha heryer pohh olacakk vallahii cinnet geçiririmm cidden

Abartmayalımm simuuukkkk
Evett hamsi korkutur kılçığı aklıma gelmedii
Levrek iyidirr severimm

Ama çok yağlı oluyo kızıma dokunur diye yapmıyom pek ama fırına etmek lazım
Evet. Bende fırında yapıyorum somonuda hafif zeytinyağ gezdiriyorum palamutta verdim. Airfreyde yaptım daha doğrusu porsiyonlar minnak olunca daha kolay oluyor canm buğlama vermek lazım

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…