2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok iyi yapıyosun canım valla helal uzak olmasına rağmen gidiyormuşsun birde
Kendimi mecbur hissediyorum kuzum ya cocuk evde cok sıkılıyor diger türlü bu arada gelirken a 101e ugradik davul gelmis onu aldik bide fisherprice kumanda gelmis pil takmaya calisiyorum ama beceremedim vidayi resmen dibine gömmüşler

Hahahahah bide beklemeside varr oy allahımm yaa sanada iyi geliyodurr benim yollar kırık yoksa ben de çıkacam bi bitiremediler yol yapımı
Valla kuzum ne yalan diyim giderken yanuna kitap aliyorum bide soguk kahve hergün sabit

Reactions: Jou
Vayyyyy keyfe gell beeee
En fazla 30 dk keyif yapiyorum günde yoksa anam ağlıyor psklojik olarak çökertiyor bu sıpa beni asla durmuyor nereye gitsem pesimde dün evde okadar insan vardi birine gidip dursana hep ben hep ben

Reactions: Jou
Kahvaltıda kaşarlı patates tostu vardı amma velakin hiç sevmedi
Eki Görüntüle 3219908
Birde uğraştırıcı bu ya cadıya bak sen.Tereyağlı yumurta vereim bir cay kasıgı popoda kan alnı kızardı vs dr a gittik alerji dedi.Ameliyattan sanmıştım.Peynirlide bişry yok bunda niye dokundu anlamadım.Kek de verdim yoğurt vardı içinde yine birşey olmadı.

En fazla 30 dk keyif yapiyorum günde yoksa anam ağlıyor psklojik olarak çökertiyor bu sıpa beni asla durmuyor nereye gitsem pesimde dün evde okadar insan vardi birine gidip dursana hep ben hep ben
Aynı durumdayız kuzumm sıpalar napsın bizden başkasına güvenemiyolarr inan bende çoktümm yani

Bu gibi durumlar illa olacak canım . Yanı hasta olmasa da ne bileyim işi olur randevusu olur cenazesi olur fln. Anlık bi b planı gerekli her zaman. Sen acil durumlarda izin fln alamıyor musun. Ya da esin
Benim iş yeri sıkıntılı kuzu izin almam zor ve uzak eşim alıyor ama oda ne derece bakacak zor vallahi alt komşum var sagolsun o Yardımcı oldu

Ay çok güzel fikir bende düşüneyim aile fotosunu kuzum

Yumurta mı alerji yaptı o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…