2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benmki de dünden beri acayip çok su içiyor neden acaba diye düşünürken buldum 😁 izmire geldiğimizden beri dışarda bizimle tuzlu yedigi için çocuğum suya doyamiyor 🤣
Dün de levrek yedi ilk defa acayip sevdi somonu böyle iştahla yememişti. Ama öğle yemekleri yok gibi bir şey 😕
Somonu ben hayatımda yemedimm gerçektende güzelmi aceppp
Amann tuzada gene dikkat etmek lazım

ahhh kuzum olmazmı uyuyoya uykusunu izliyorum saçını oksuyorum özür bile diliyorum o an hangi biriyle ilgilencez evlemi yemeklemi çamasırlamı bulaşıklamı kafa buyüzdende yoruyo
Annelik delilik bence hiç kolay değil :)
Somonu ben hayatımda yemedimm gerçektende güzelmi aceppp
Amann tuzada gene dikkat etmek lazım

Kız hiç merak edipte yemedin mi. Güzel soslayıp pişirdiğin zaman lezzetli

• Komik
Reactions: Jou
Benmki de dünden beri acayip çok su içiyor neden acaba diye düşünürken buldum 😁 izmire geldiğimizden beri dışarda bizimle tuzlu yedigi için çocuğum suya doyamiyor 🤣
Dün de levrek yedi ilk defa acayip sevdi somonu böyle iştahla yememişti. Ama öğle yemekleri yok gibi bir şey 😕
Çocuğumun gözü gönlü açılmıştır 😂

Şimdi ahsenin küçük gelenleri ayırdım ileri ki aylar için aldıklarıma baktım giydirmediğim çok şey var çok üzüldüm farkında bile değildim 😕 gördüğümü almışım resmen. Bundan sonra daha dikkatli alışveriş yapcam. Mesela yazlık hiç bir şey almycam 10 tane falan tshirt almışım belki daha fazla🙊

Şimdi ahsenin küçük gelenleri ayırdım ileri ki aylar için aldıklarıma baktım giydirmediğim çok şey var çok üzüldüm farkında bile değildim 😕 gördüğümü almışım resmen. Bundan sonra daha dikkatli alışveriş yapcam. Mesela yazlık hiç bir şey almycam 10 tane falan tshirt almışım belki daha fazla🙊

Ben o konuda baya dikkatli davranıyorum 2 tane elbise aldım birde bir kaç tane tişört şort alırım tamam gerekirse ona göre gidip alıyorum. Çabuk büyüyorlar dediğim gibi yazık oluyor. Ama ikinci çocuk ileride düşünürsen hazırlık olur :)

Ben o konuda baya dikkatli davranıyorum 2 tane elbise aldım birde bir kaç tane tişört şort alırım tamam gerekirse ona göre gidip alıyorum. Çabuk büyüyorlar dediğim gibi yazık oluyor. Ama ikinci çocuk ileride düşünürsen hazırlık olur :)
Ay valla deli gibi almışım yaa. Hadi 1 yaşlar neyse giydiririm. Ama giydirmediğim küçülenler çıkınca üzüldüm 😕 düşünmüyorum kuzum ya ben küçülenleri de veriyim diyorum ablam verme doğurursun diyor 😂

Ay valla deli gibi almışım yaa. Hadi 1 yaşlar neyse giydiririm. Ama giydirmediğim küçülenler çıkınca üzüldüm 😕 düşünmüyorum kuzum ya ben küçülenleri de veriyim diyorum ablam verme doğurursun diyor 😂
Yap bitane kardeş yazık günah tek kalcak ben de istemiyorum amaa üzülüyorumda yapacam birşekilde elbet büyüyecekler 2cide daha kolay olur hem ahsende ilgilenirr arada ikisi oynar zamanla anlamayız bile

Aboovvvv nee eettiinn ben mesela şuan pijama takımı 5 tane alcam 😅😅 yaz geliyo bide hep terleyecek diyede alıyorum küçülenleri ayırdım epeyde çıktı giydiremediklerim yelekler olduu sadece bende orantılı alıyorum

Bencede verme yada baktın kesin yapmıycan ikinciyi ozaman hediye falan götürürsün doğum falan olursa etrafında. Bana hayırlı olsuna gelen 1 yaş yazlık kıyafet almış mesela bu yaz inş giydireceğim:)

O geçti ama diğer tarafı kızarık egzama oldu. Doktor kortizonlu krem verdi 1 hafta kullan dedi. Umarım geçer izi falan kalmaz

Küçük dediğim aile arasında bi pasta keseriz sadece

Gayet güzel olmuş 😍 bilmiyorum artık ne alırım nasıl yaparım. Ama kutlama yerine kızım yaşına girince stüdyoda ailece bir foto çekileceğiz 😍

Belis sever kesin tatlı şeyleri seviyor

Verdiler bana giydirmem o gün ya daha cici bici bişi giydiririm :)

Valla hiç giydirmem kuzum. Sevmediğim tarz bir elbise daha cıvıl bir elbise almıştım onu giydiririm. Eşim ben istemeyince, onlara ben beğenmedim giydirme dedim der nasılsa:))
Egzamaya mı çeviriyormuş çok şaşırdım. Neden olabileceğini söyledi mi peki?

Kızlar hipokort krem kullanan var mu. Cildimiz icin Dr onu verdi aldık bugün ama kortizonlu yazıyo ya bi sıkıntı olmaz ins. Dr yazdı sonuçta .
27 günlükken üroloji doktoru pipi başını sıyırdı o zaman bu kremi verdi sabah akşam 3 gün sürün dedi. Benim içime sinmedi doktor. Sadece doktordan geldiğim akşam ve sabah sürdüm az bir miktar. Başka üroloji doktoruna götürdüm kremi gösterdim. Bu kadar küçük bebeğe önermiyorum dedi başka krem verdi.
Tabi şimdi nasıl olur bilemedim. Çünkü kullanılan nebulizatörler ilaçlarında bile kortizol var. İllaki kullanılıyor ama miktar ve kullanma sıklığını ayarlamak lazım sanırım.

12bucukta kalktı bizim kız uyumadı sen niye ayaktasın uykusu var mizmizlanıyo
Uyuyordum uyandım ama belis bu sefer uykusunda ağlamaya başladı
Kızlar hipokort krem kullanan var mu. Cildimiz icin Dr onu verdi aldık bugün ama kortizonlu yazıyo ya bi sıkıntı olmaz ins. Dr yazdı sonuçta .
Bizede doktor kortizonlu verdi 1 hafta kullanacağız siz neden kullanıyorsunuz
Egzamaya mı çeviriyormuş çok şaşırdım. Neden olabileceğini söyledi mi peki?

Ağzı sürekli akıyor sürekli nemli kalıyor diye oluyormuş dedi. Bende sık sık siliyorum sanırım oda tahriş mi etti naptı anlamdım. Çünkü o kızarık yer kurudu hafiften soyuldu. Sürekli nemlendirdiğim halde de faydası olmuyordu

Uyuyordum uyandım ama belis bu sefer uykusunda ağlamaya başladı

Bizede doktor kortizonlu verdi 1 hafta kullanacağız siz neden kullanıyorsunuz

Ağzı sürekli akıyor sürekli nemli kalıyor diye oluyormuş dedi. Bende sık sık siliyorum sanırım oda tahriş mi etti naptı anlamdım. Çünkü o kızarık yer kurudu hafiften soyuldu. Sürekli nemlendirdiğim halde de faydası olmuyordu
Belis inde salyadan yani.. Kuzum sanırım sürekli yıkamamız lazım ama oda olmuyor ki.. Hangi ara suyla yıkayıp duracağız. Şahsen bizde Güneş çıkmazsa sıcak su yok ya da akşama soğuyor.

X