2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Cok emmiyo aslinda kisa kisa emiyo, iki tarafi da emiyo ama sol taraf ozellikle kotu oldu

Valla ya ayni bnmde, bizim bebiklerin emerek uyumalari da benziyodu ztn, sen sallayarak uyumaya arastirdin galiba sonra dimi

canım meme reddi yaşadık çok
3 ayında memeyi emmiyor ağlıyordu uykusu var belli her türlü ağlıyor dedik ayakta ağlaya ağlaya uyudu
çok uğraştık ayağa alıştırana kadar
benim ayağımda durmuyor meme istiyor ben dışında herkesin ayağında uyuyor
bide şu var hala ağlayarak uyuyor ve ayaktan kalkmak için direniyor
uyku hep sorun bizde :KK43:

Ben bi kaynanamlar olacak sagolsunlar kıyafette almışlar bunu doğumgünününde giydirirsin diye aldık diyor 😳 iyi niyetliler ama keşke bana bıraksalardı:)

Hee öyle bir yer varsa ne güzel

Ben neden özenmedim ya biz ailecek bu konuda biraz oldunuz valla 🙈

kuzucum sende benim gb yapma yani ayıp olur diye fln ilk doğum günleri gönlünden ne giydirmek geliyorsa onu giydir
anne kız kombini yapabilirsin
benim görümcemde sağolsun 40 uçurmada çok güzel efsane bir elbise almış belki onuda giydirir kendimede ona uyan bişi alırım belki kombin yaparım ama aile arasında az biraz süslemeli bişiler yaparım bak oğlanın doğumgünü böyleydi
ay gözümde canlandı koskoca mazi :KK70: şimdi kızımada yapmam lazım hakkını yemim

1679037922388.png

Günaydın kızlar 😍 menü atayım bende dün yaptığım menü

sabah haşlanmış yumurta 2 dilim muz ceviz pekmez 1 zeytin minik peyaz peynir.

Öğle mücver yoğurt

Akşam sebze çorbası fırında somon
Minnaklara afiyet olsun 🧿❤️

Günaydın kızlar 😍 menü atayım bende dün yaptığım menü

sabah haşlanmış yumurta 2 dilim muz ceviz pekmez 1 zeytin minik peyaz peynir.

Öğle mücver yoğurt

Akşam sebze çorbası fırında somon
Minnaklara afiyet olsun 🧿❤️

günaydın canım
peyniri sütten lor yaptım ama süreklide olmuyor suda bekletip herhangi bir peynirden mi veriyorsun kuzu
masallah afiyet olsun minike balık hiç denemedim

kuzucum sende benim gb yapma yani ayıp olur diye fln ilk doğum günleri gönlünden ne giydirmek geliyorsa onu giydir
anne kız kombini yapabilirsin
benim görümcemde sağolsun 40 uçurmada çok güzel efsane bir elbise almış belki onuda giydirir kendimede ona uyan bişi alırım belki kombin yaparım ama aile arasında az biraz süslemeli bişiler yaparım bak oğlanın doğumgünü böyleydi
ay gözümde canlandı koskoca mazi :KK70: şimdi kızımada yapmam lazım hakkını yemim

Eki Görüntüle 3219264
İlk bebelere çok özeniliyor bende konsept yapmış beşiktaşlı 😄 2.de zor geliyor o koşuşturmalar ama büyüdüğünde abimin olmuş benim niye olmadı demesin diye süslemeyi düşünüyorum

günaydın canım
peyniri sütten lor yaptım ama süreklide olmuyor suda bekletip herhangi bir peynirden mi veriyorsun kuzu
masallah afiyet olsun minike balık hiç denemedim
Yarım saat önceden bekletiyorum canım zeytinide peyniride tuzsuz peynir aldım ama çabuk tüketemediğinden bozuluyor lorda öyle annem yapıp gönderiyor olmayınca öyle veriyorum. Balık doktorumuz haftada 2 gün vereceksin dedi 3 gün kırmızı et yemesi gerekiyormuş çorbalarınada muhakkak kıyma kemik suyu koy dedi demiri düşük çıktı

Ben bi kaynanamlar olacak sagolsunlar kıyafette almışlar bunu doğumgünününde giydirirsin diye aldık diyor 😳 iyi niyetliler ama keşke bana bıraksalardı:)

Eneee almış koymuşlar ha. Al kendin onu da önce giydir 🤭

İlk bebelere çok özeniliyor bende konsept yapmış beşiktaşlı 😄 2.de zor geliyor o koşuşturmalar ama büyüdüğünde abimin olmuş benim niye olmadı demesin diye süslemeyi düşünüyorum

aynen cano ilk bebeklerde inanılmaz özeniyorsun ikincide kesin der benimki niye böyle :KK70:

😂😂 yaa yazık dışlamayın, senin koca türünün tek örneği 😂😂
benimki 1 hafta gece benimle ayaktaydı sonra 1 kere uyanmadı valla 😒
ay sen böyle diyince içimde bir muhasebeleşme yaşadım doğru dışlamayayım hehehehhe
ya canım destek almadan çok zor vallahi Allah yardımcın olsun

Bi tek ben organizasyon falan yapmıyorum herhalde 😳
Bende yapmicm, aile arasinda minik pasta kesme kutlama fln olur

İki kiyafet giydirebilirsin, birini de sen sec iste kiyafet degistirirsin gun icinde bebise

X