2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Belis inde salyadan yani.. Kuzum sanırım sürekli yıkamamız lazım ama oda olmuyor ki.. Hangi ara suyla yıkayıp duracağız. Şahsen bizde Güneş çıkmazsa sıcak su yok ya da akşama soğuyor.

Her yemek sonrası yıkayıp kuruluyorum. Ara ara yine yıkıyorum yüzünü. Hergün neredeyse banyo yaptırmaya da başladım. Biraz iyi oldu gibi. Güneş enerjisi mi var sizde

Uyuyordum uyandım ama belis bu sefer uykusunda ağlamaya başladı

Bizede doktor kortizonlu verdi 1 hafta kullanacağız siz neden kullanıyorsunuz

Ağzı sürekli akıyor sürekli nemli kalıyor diye oluyormuş dedi. Bende sık sık siliyorum sanırım oda tahriş mi etti naptı anlamdım. Çünkü o kızarık yer kurudu hafiften soyuldu. Sürekli nemlendirdiğim halde de faydası olmuyordu
Ayy acaba dişmi geliyorr oda yapar çünkü benimkide uykusunda ağlardı gözü kapalı

Kızlar belise şeker ilavesiz badem ezmesi, fındık ezmesi ve helva aldım 😂 indirim var güzel temiz bir firma hepsi buradadan aldım pekmez tahin falanda var almak isterseniz link atabilirim

Aboovvvv nee eettiinn ben mesela şuan pijama takımı 5 tane alcam 😅😅 yaz geliyo bide hep terleyecek diyede alıyorum küçülenleri ayırdım epeyde çıktı giydiremediklerim yelekler olduu sadece bende orantılı alıyorum
Aldıklarım giyilir cano yazın sık sık değiştiririm de küçülenlerden giydirmediklerime üzüldüm valla arada kalmış resmen

• Beğen
Reactions: Jou
Bencede verme yada baktın kesin yapmıycan ikinciyi ozaman hediye falan götürürsün doğum falan olursa etrafında. Bana hayırlı olsuna gelen 1 yaş yazlık kıyafet almış mesela bu yaz inş giydireceğim:)
Şimdilik dursun bakalım 🤭 bide benim yeğenimden de kıyafetler var ev doldu taştı resmen 🤭

Her yemek sonrası yıkayıp kuruluyorum. Ara ara yine yıkıyorum yüzünü. Hergün neredeyse banyo yaptırmaya da başladım. Biraz iyi oldu gibi. Güneş enerjisi mi var sizde
Allah Allah çok enteresan sürekli yıkıyorsan daha ne yapabilirsinki.. Evet bu taraflarda Güneş enerjisi var. Su ısınması onla oluyor.

Irmikli yulaflı muz kahvaltı

20230318_095352.jpg

Kızlar hipokort krem kullanan var mu. Cildimiz icin Dr onu verdi aldık bugün ama kortizonlu yazıyo ya bi sıkıntı olmaz ins. Dr yazdı sonuçta .
Benim bebegime de vermislerdi kortizonlu bi krem, impetex miydi neydi tam hatirlayamadim, sut urunleri alerjisindem yuzunde fln egzema olmustu onlara surmustum hemen gecirmisti ama 3 gunden fazla kullanma cok az sur demisti doktor, deriyi inceltiyomus, bi de tedavi etmiyo gorunurdekileri geciriyo kullaninca sadece sanirim

Neyse sen ikinciyi düşünüyorsun saklarsın 🤭
Nerelere saklayacam yerim yoohhhh
Düşünür düşünür o hatta çalışmalara başlamıştır 😅😅🤪🤪
Hahahahahaha şimdilik değil 2seneye 😁 şuan bütcemizi batırdı bu hanımm
sweetgirlcandy sweetgirlcandy Jou Jou ya kızlar ben bu törpüyü beceremedim 🥴🥴🥴🥴
Bir işede yara yavvv 😀😀 nasıl söyleyecem oyle böyle yap diye sana video bulmak lazım
Duydum duydumm

X