2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bu gibi durumlar illa olacak canım . Yanı hasta olmasa da ne bileyim işi olur randevusu olur cenazesi olur fln. Anlık bi b planı gerekli her zaman. Sen acil durumlarda izin fln alamıyor musun. Ya da esin

Afiiyetlerr olsunn somonu tattı oohhh

M -Murphy salya veya yemek artığından dolayı oluyormuş Osman Gönülalan demişti. Bizimki büyük ihtimal salyadan

O geçti ama diğer tarafı kızarık egzama oldu. Doktor kortizonlu krem verdi 1 hafta kullan dedi. Umarım geçer izi falan kalmaz
küçükde olsa bişiler yap kuzu bende aman aman büyük bir organizasyon yapmıcam
Küçük dediğim aile arasında bi pasta keseriz sadece

Gayet güzel olmuş bilmiyorum artık ne alırım nasıl yaparım. Ama kutlama yerine kızım yaşına girince stüdyoda ailece bir foto çekileceğiz
benimde görümce almış yaptı çok güzelmiş ilk kez tadına baktım güneş çok sevmedi ama
Belis sever kesin tatlı şeyleri seviyor
Eneee almış koymuşlar ha. Al kendin onu da önce giydir

Verdiler bana giydirmem o gün ya daha cici bici bişi giydiririm :)
Bende yapmicm, aile arasinda minik pasta kesme kutlama fln olur

İki kiyafet giydirebilirsin, birini de sen sec iste kiyafet degistirirsin gun icinde bebise

Valla hiç giydirmem kuzum. Sevmediğim tarz bir elbise daha cıvıl bir elbise almıştım onu giydiririm. Eşim ben istemeyince, onlara ben beğenmedim giydirme dedim der nasılsa:))

Yemeği kucağımda yaptık antin kuntin bişi oldu zaten :) belis bile yemedi ahaah
Evettt mama sandalyesine hic istemiyo oturmak anlamıyorum niye oturmuyo ya çıldırtıyo beni artık ben böyle sey görmedim ya bilsem boyle yapacağını almazdjm vallahi bosa para

Evettt mama sandalyesine hic istemiyo oturmak anlamıyorum niye oturmuyo ya çıldırtıyo beni artık ben böyle sey görmedim ya bilsem boyle yapacağını almazdjm vallahi bosa para

Beliste aynı oturttuğum zaman başlıyor ağlamaya. Şimdi emeklemeye başladılar ya özgür olmak istiyorlar orada rahat hareket edemiyor hanımefendiler. Yemek yedirmek zaten savaş harbi gibi. Yemek mi onu yiyor o mu yemeği belli değil Hergün banyo yaptırmak zorunda kalıyorum

Reactions: Jou
Aynısını yaşıyoruz resmen cano vallahaa çok zor yemek işi dediğin gibi artık özgür ler yere koyuyorum oyalancak birşeyveriyorum hemen edeyim alacağım daha soğanı doğrayacam bacağıma kapanıyo sanki peşinden böcek geliyo lahavleee

Akşam uyuyunca da kendimle cebelleşiyorum. Keşke o şekilde davranmasaydım. Keşke daha çok ilgilenseydim deyip vicdan yapıyorum çok kötü hatta yazarken ağlayasım geldi yine :) sende de oluyor mu öyle

Reactions: Jou
Benmki de dünden beri acayip çok su içiyor neden acaba diye düşünürken buldum izmire geldiğimizden beri dışarda bizimle tuzlu yedigi için çocuğum suya doyamiyor
Dün de levrek yedi ilk defa acayip sevdi somonu böyle iştahla yememişti. Ama öğle yemekleri yok gibi bir şey

Akşam uyuyunca da kendimle cebelleşiyorum. Keşke o şekilde davranmasaydım. Keşke daha çok ilgilenseydim deyip vicdan yapıyorum çok kötü hatta yazarken ağlayasım geldi yine :) sende de oluyor mu öyle
ahhh kuzum olmazmı uyuyoya uykusunu izliyorum saçını oksuyorum özür bile diliyorum o an hangi biriyle ilgilencez evlemi yemeklemi çamasırlamı bulaşıklamı kafa buyüzdende yoruyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…