2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Aynen canım dün tarhana içmiş bugün yayla az oda ama sebze püresi yumurta fln yemiyor

Haber veririm canım. Sağlık ocağından alacaklardı damarı bulmakta zorlandılar vazgeçtiler hastane de alınsım dediler inş yarın onlar rahatlıkla bulurlar
Aynen demir ilacı depoları etkilemiş mi etkilememiş mi diye bakılıyormuş

Bakalım bizim ki nasıl çıkacak

6dan beri belisi uyutmaya çalışıyorum akşamları okadar zor oluyor ki uyutmak. Esneyip duruyor yüzünü gözünü ovuşturup ağlıyor. Yatağa geldimi canavar kesiliyor. Asla tutamıyorum. Alıyorum geri salona getiriyorum 10 dk geçiyor yine aynı durum oyalıyorum biraz götürüyorum yine sar başa. Ağlamamak için kendimi zor tuttum. Neden böyle yapıyor anlamış değilim. Nerede 5te uyuyan belis. Şimdi takatim kalmadı 1 saat sonra bende bayılırım

Haber veririm canım. Sağlık ocağından alacaklardı damarı bulmakta zorlandılar vazgeçtiler hastane de alınsım dediler inş yarın onlar rahatlıkla bulurlar

Bakalım bizim ki nasıl çıkacak
Hadi inşallah iyidir cano. Kanı hiç sağlık ocağında vermeyin benden size tavsiye bulamıyorlar genelde bebekten. Çocuk hastanesinde güzel buluyorlar

Büyüdükçe huyları da değişiyor sanırım ya Ahsende zor uyuyor önceden koyardım uyurdu

Hadi inşallah iyidir cano. Kanı hiç sağlık ocağında vermeyin benden size tavsiye bulamıyorlar genelde bebekten. Çocuk hastanesinde güzel buluyorlar

Sağlık ocağındaki kadın çok güzel alıyor normalde bizim sağlık ocağı iyi kız hastane tırt :))
Büyüdükçe huyları da değişiyor sanırım ya Ahsende zor uyuyor önceden koyardım uyurdu

Baktım şimdi int den dişten dolayı oluyormuş kuzum

Bende internetten uzak durmaya calisiyorum kuzum izledikce hep acabalar keskeler biz neden boyleyiz diye sorgulamalar yıldım yeminle.

Canim Güneş de öyle ama hep böyle idi
Bende ağlamaya başlıyordum
Ağlama krizine giriyor uyumamak. İçin uykusu var onada ağlıyor bide sürekli.oyun değişik şeylere dokunmak istiyor sabır çekiyorum

Haha ayni biz ama o gülmeler 10 dk snra cigliga donusuyor bizde ..
Bizimkide öyle gülüyor 10 dk sonra ağlama zaten kucaktan hiç.inmicrk ve kucakta gezecek kendini yurutturuyor değişik bisi veriyorum.heyecanlanio 5dk.sonra tekrar çığlık mizmizlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…