2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
ayy canım bizim de böyle 3-4 gündür. yiyen çocuk bile yemez oldu. atağa da 10 gün var daha bizim de. hep sinirli. ben de birlikte oyunlar oynayalım istiyorum ama beceremiyorum, aynı senin gibi yetemediğimi hissediyorum tüm vaktimi ayırmak istiyorum ama hiç güzel şeyler yapamıyoruz. biraz daha büyüsünler geçecek inşallah benimki hala hiç diş çıkarmadı, hala sinirle herşeyi ağzına götürüyo, birazda o yüzden gibi.

Diş çok huzursuz yapiyor kuzu ya insallah dedigin gibi buyuduklerinde daha guzel seyler yapariz şöyle kitap okuyup uyutmak su balonlariyla oynatmak vs insallah gecer bu günler

Canim Güneş de öyle ama hep böyle idi
Bende ağlamaya başlıyordum
Ağlama krizine giriyor uyumamak. İçin uykusu var onada ağlıyor bide sürekli.oyun değişik şeylere dokunmak istiyor sabır çekiyorum
Sen zaten alfasın bu konuda beybi :)
Yaaa iyi o zaman bizim sağlık ocağı tırt

Daha hangi diş çıkacak Allahım yoruldum

Ahahhaaa 32 dişi çıkarıcak bu gidişle :)
İçeriğine baktım şimdi organik görünüyor koruyucu falan yok ben olsam alırım

Ayy alayım o zaman arada veririm minnoka

Kızlar günaydın bugün minnokumu kontrole götürdüm. Kan alındı. Kan alınırken özür dilerim kızım diyorum kan alan kadın niye özür diliyorsun diyor canı yanacak dedim. Damarları inceymiş dedi bana çekmiş diyorum başka bişeyi çekseymiş diyor psiko döver gibi konuşuyor neyse 9. Ay aşısını düşünmüyorum dedim. Ben çocuklarıma yaptırdım. Sağlık ocağına sor onlar ne derse diyor. Yine birilerine bıraktı ahshsbaha. Demiri falan çok kullanmadım dedim. Sonuca bakalım ona göre başlarız dedi. Merakla bekliyorum sonucu

Ne meraklılar niye diliyorsan diliyorsun yok o anda neden dilenir özür Off benimde damarlar ince anneme çekmişim sol koldan bi yerden alırlar sadece kanı inşallah Ahsen bana çekmemiştir te Allahım sağlık ocağına mı sor diyor

Sağlık ocağıda size sormamı istedi diyemedim bu sefer belise bırak demesinden korktum umarım benzememiştir ahsen sana cidden zor zorlanıyorsun ya

Kollarındakiler geçince diyorum. Çünkü ondan olduğundan emin değilim. Yumurtadan değil gibi. Annemde diyor yumurtadan olsa başka yerlerinde de olur diye bilemiyorum

Avokado ve muzu karıştırıp ver kahvaltı da sever çok kaldı mı kollarında ki

kan degerlerinin iyi ciktigina sevindim canm cunku ben de kan ilaci kullanmiyorim gazdan dolayi.senin minnokun boyu kilosu kac olmus,sadece yrmek mi yiyo,mama iciyo mu?

8300 74 cm doğum kilosuna göre iyi dedi doktor. Mama bir kaç aydır almıyor sadece yemek yiyor canım 3 ana öğün 2 ara öğün olarak veriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…