2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen işte o bahsettiğimiz aşı yarın doktora diyeceğim bakalım ne diyecek aşı hakkında belise bırak demez inş :)
Ayy geldi vallaa neredeyse 1 yaşına 🥺
Ooyyyy amann vallahaa şimdi daha iyi anlarlar aşıyı ama benimki ağlamıyo pek içeriği yakınca ağlıyo doktor sokuyo iğneyi ama gülüyo 😀😀 ben mıncırlayarak sevdiğim icin sert seviyorum kızı sanırım ondan alışkın 😀 ama simdi daha iyi anlıyor belkide çok ağlayacak

Yapcanmı doğum günü nerde 🥲

Asil ben şaşırdım seni burda gördüğüme 😳
Diğer ikizler burcu topiklere destek verirken bizi unuttun 🤷‍♀️ yada sattın bizi diyeyim 😛
Herzaman aktifti burası çok şükür 🥳
Ben oryada bayadir girmiyorum aslında burya ilk zamanlar yazdım pek görmediniz beni sorularım konuşmalarım hep havada kalınca bende girmedim sonra orayida bıraktım hiç vaktim olmuyor kızım sağolsun 😁

Evett kuzumm gercekten gitsek dert gitmrsek dert napıcağımızı şaşırdıkk takma kafana eşin yardımcı oluyomu hiç
Yok kuzum ya ev islerinde asla yardimi yok cocuk bakmayida beceremiyor en fazla 10 dk snra merve diye seslenio iste alip disari cikarsa 1 saat bile ben herseyi toparlicamda yok faydasiz benimki

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Yok kuzum ya ev islerinde asla yardimi yok cocuk bakmayida beceremiyor en fazla 10 dk snra merve diye seslenio iste alip disari cikarsa 1 saat bile ben herseyi toparlicamda yok faydasiz benimki
Iste ondanda yoruluyosun epeyy allah kolaylık versin sana canım benimm çok zor tekbaşına arada müzik aç istersen iyi gelirr ben öyle yapıyorum

Merveee ayy biz de öyleyiz uygulama atak göstermiyor ama ben bittim okeye dönüyorum modundayım ☹️☹️☹️
Hahahahah kiyamam ya ben coktan bitik durumdayim donemiyorum bile 🤣🤣 uygulama bizde 2 gun once baktigimda 9 gun sonra atak donemi basliyor dediydi ama biz resmen maraton koşusuyla yetistik 2 hafta önceden 🫡 ne ek gida aliyor ne oyuncak oynuyor ne mama sandalyesinde oturuyor hep kucak hep kucak sadece arabada susuyor bende surekli cikaramiyorum gunde 1 saat anca uyuyor ondada zaten aracta oluyoruz 🙄 nasil olcak bilmiom boyle bazen yetemedigimi dusunuyorum inanki 😔 cunku ne etkinlik ne kitap ne oyun ne ek gidayi yapamiyoruz cok inat kendini kasiyor hic istemiyor biseyler yapalim ugrasalim bende ona karsi üstünlük kuramiyorum

Iste ondanda yoruluyosun epeyy allah kolaylık versin sana canım benimm çok zor tekbaşına arada müzik aç istersen iyi gelirr ben öyle yapıyorum
Evet kuzum hep tekim malesef müzik aciyorum köfn dinliyorum genelde yada mabel 🤣 psklojimi dahada bozuyorum 💃

Ooyyyy amann vallahaa şimdi daha iyi anlarlar aşıyı ama benimki ağlamıyo pek içeriği yakınca ağlıyo doktor sokuyo iğneyi ama gülüyo 😀😀 ben mıncırlayarak sevdiğim icin sert seviyorum kızı sanırım ondan alışkın 😀 ama simdi daha iyi anlıyor belkide çok ağlayacak

Yapcanmı doğum günü nerde 🥲
Kuzum kayınvalidemlerle minik bir pasta keseceğiz öyle büyük bişi yapmam yani.
Dediğin gibi şimdi daha iyi anlıyorlar bakalım ne kadar ağlayacak 🥺 ahaha ben kıyamıyorum ya sert sevemiyorum kedimi güzel mıncırıyorum ama :))
Önceden büyük bi hopörlör almistık sarkı açtım kızaa hahaaha bi dinliyoo bi sakinleşiyorr ama şuan dinlettiğim antidepresan kızı sokacam depresyona 🤭🤪😝 M -Murphy

Kız hareketli aç yada iç açan sakinleştirici yazık değil mi miniğee😂😂😂

• Komik
Kuzum kayınvalidemlerle minik bir pasta keseceğiz öyle büyük bişi yapmam yani.
Dediğin gibi şimdi daha iyi anlıyorlar bakalım ne kadar ağlayacak 🥺 ahaha ben kıyamıyorum ya sert sevemiyorum kedimi güzel mıncırıyorum ama :))
Heeee uzaktasın ailenle diyemi etmeyi dusunmuyorsun
Kız hareketli aç yada iç açan sakinleştirici yazık değil mi miniğee😂😂😂
Hahahah yooo çokta neşeli oluyo benim kız dinliyorr gülüyo alkışlıyor😀

Heeee uzaktasın ailenle diyemi etmeyi dusunmuyorsun

Hahahah yooo çokta neşeli oluyo benim kız dinliyorr gülüyo alkışlıyor😀

Aynen kuzum annemler olmayacak doğumgününde. Çocuk napsın kendisi ortamı neşelendiriyor 😂

• Beğen
Vizemi aldim bebisle tasiniyoruz artik ingiltereye bacim🙈
Gunler yogun geciyor hazirlaniyorum yavas yavas, bu hafta gidiyorum Allah nasip ederse🤞🏻🥳
Sen napiyorsun nasil gidiyor?😁
Hayırlı olsun canım, gözün aydın eşinle kavuşuyorsunuz 🥰
Darisi gece beslenmesi bitmeyenlere diyelim😋
Evet evet dogum kilosuna gore bak coook buyuduler yav🥲
Sen yine tam menu yapiyormussun bizden cok tarif biliyorsun🙈 minnak yesin bakalim afiyetle:)
Nasıl bitirebildin gece beslenmesini? Biz daha saat başı meme emmece. Çok yorucu :KK43:
Iyi kuzum 4 saat tok tutmasi ozaman bende alayim bugün gece saat basi kalkio cunku
Kullanınca bana da yazsana canım işe yararsa ben de deneyeyim. Ben hipp kaşık maması aldım yemedi ☹️
Yarın sabah belisin 9. Ay kontrolü var kan alacaklar yaaa🥺🥺🥺 yavrumun canı acıyacak offf
Ayy ben de çok korkuyorum nasıl geçti bize de haber ver canım, kolay alınıyır mu minicik damarlar:KK43:
ya bende bişi yapamıyorum kahvaltı hiç yapmıyor öğlen çorba veriyorum ama 4 kaşık ancak yiyor
ay herkes neler neler yapıyor ben yapsam bile yemiyor ki :KK43:
Ben de yapıp yapıp kendim yemekten yıldım
Hahahahah kiyamam ya ben coktan bitik durumdayim donemiyorum bile 🤣🤣 uygulama bizde 2 gun once baktigimda 9 gun sonra atak donemi basliyor dediydi ama biz resmen maraton koşusuyla yetistik 2 hafta önceden 🫡 ne ek gida aliyor ne oyuncak oynuyor ne mama sandalyesinde oturuyor hep kucak hep kucak sadece arabada susuyor bende surekli cikaramiyorum gunde 1 saat anca uyuyor ondada zaten aracta oluyoruz 🙄 nasil olcak bilmiom boyle bazen yetemedigimi dusunuyorum inanki 😔 cunku ne etkinlik ne kitap ne oyun ne ek gidayi yapamiyoruz cok inat kendini kasiyor hic istemiyor biseyler yapalim ugrasalim bende ona karsi üstünlük kuramiyorum
Ahh aynı durumdayız bence de erken girdiler atağa öyle olduğunu düşünmek istiyorum. İnstagrama bakmıyorum artık beni iyice dibe çekiyor ordaki anneler

Hayırlı olsun canım, gözün aydın eşinle kavuşuyorsunuz 🥰

Nasıl bitirebildin gece beslenmesini? Biz daha saat başı meme emmece. Çok yorucu :KK43:

Kullanınca bana da yazsana canım işe yararsa ben de deneyeyim. Ben hipp kaşık maması aldım yemedi ☹️

Ayy ben de çok korkuyorum nasıl geçti bize de haber ver canım, kolay alınıyır mu minicik damarlar:KK43:

Ben de yapıp yapıp kendim yemekten yıldım

Ahh aynı durumdayız bence de erken girdiler atağa öyle olduğunu düşünmek istiyorum. İnstagrama bakmıyorum artık beni iyice dibe çekiyor ordaki anneler
Cok tesekkur ederim canim, evet kavusuyoruz artik🥰

X