2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sonrada yalayup yutuyommm kizz hele başladımı yurümeye hiç kalkıyomu ayağa

Ayaklarının üzerinde duruyor. Kalkmak için çabalıyor ama kalkamıyor daha ve geri geri emeklemeye devam :)

Reactions: Jou
Kizlar ya strep a virüsünden bi bebek hayatini kaybetmis bugün okadar uzuldum okadar icim acıdıki allahim korusun butun evlatlarimizi cok korkuyorum ya
Strep bakteride ilkkez duydum ben evlat denince akan sulan duruyo benim için çok zor ve en kotü acısı olan birşey rabbim korusun evlatları

Vallaha kocam evdeyken evi supurdummutfagi silebildim sadece bugun temizlik ediyorum oda ise gitti şini kızı uyutuyorum uniteyi temizleyecem toz içinde sen napiiyiiinn
Bende cocuklari yikadim,bebegi uyuttum,buyuge odevini yaptirdim.temizliği sabah halletmıstim.yemekte yapmiycam bugun canim istemiiii

Strep bakteride ilkkez duydum ben evlat denince akan sulan duruyo benim için çok zor ve en kotü acısı olan birşey rabbim korusun evlatları
Ben duymustum kuzum da iste avrupada daha yaygindi simdi burayada gelmis illet

Aynı yerde mi bakıldı değerlere?

Buraya avrupadan gelen olursa tabi onlardan bize bulaşır maaleseff oyüzden kalabalık yerlere gitmekten korkuyorum artık
Bende oyle kuzum valla eskiden misafir kabul etmezdim hic ama bebek buyudukce bide arada kv gile gidince orayi cok arar oldu kalabaliklar o kucaktan o kucaga ilgi delisi oluyor bide 3 yasinda bebek bakio hep hasta o kızda gitsek ayri dert gitmesek evde ben mahvoluyorum asla durmuyor

Evett kuzumm gercekten gitsek dert gitmrsek dert napıcağımızı şaşırdıkk takma kafana eşin yardımcı oluyomu hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…