2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aşçı anneyi bi benmi bilmiyom nasıl salçaysa
İnstagramda sürekli reklamı çıkıyordu ben de orada gördüm ama baya popüler ek gıda ürünlerinde. Araştırdım, temiz ve doğal, mesela urunlerin son kullanma tarihi çok uzun değil korucu vs içermediği için. Tatlı biber salçası tuzsuz, ben de ilk defa denedim çok beğendim.

Reactions: Jou

Oy oy hasta olmasınlar da kucakta taşımayada razıyız
Kiyamam ya ne zor biz bile burnumuz tıkalı olsa nasıl huzursuzuz
Güneşdemememden inmiyor sürekli memede tüm gün ememeyince daha ds uzun surdu

Ben kimyonlu çözdüm gibi gaz olayını

Google a aşçıanne yazınca çıkıyor cnm. Ben oradan irmikli pancar çorbası da aldım. Dar zamanlarda kurtarıcı hem güzel de baya
Trendyoldada varmış olmadı alırım deneyelim bakalım sağol canım :)

Onları buzluğa atabilirsin ben dün kendim ettim attım sizede fikir olsun almanıza bile gerek yok pişetinden buzluk poşetiyle bi tatlı kaşığıyla doldurdum bak böyle bağladım

Dun çekmiştim anneme atmıştım

Harika görünüyor canım,yarasın kuzuya
Ne kadarını o,ne kadarını sen yiyorsun
2 pankeki ben yemiş olabilirim
Kuzum pankeki neli yaptin bide hangi marka kasar kullandin ben daha kaşar vermedim oglana.

Kuzum 1 yumurta sarısı, içimin taze kaşarından doğuyorum yoğurdun suyundan az bişi biraz da su koyuyorum tam buğday unu ekleyip karıştırıp pişiriyorum acayip lezzetli oluyor. Piştikten sonrada üzerine yine kaşar rendeliyorum

Kızlar merhaba bende yeni katıldım aranıza yardımcı olursanız sevinirim adetime 2 gün kala beta 38.8 çıktı adetimin ilk gününün akşamı ise 124 çıktı ve ertesi sabah sağlık ocağına gittim bildirmek için orda da test yaptılar ve bugün açıklandı sonuç 147.7 çıkmış akşamdan sabah sizce azmı yükselmiş bilgi verir misiniz bana kafam karıştı

Kızlar yeni uyutma yöntemi buldum bol işkenceli. Belisi yatağına yatırdım bende uzandım yanına. Tam 20 dk boyunca bir sn susmadan sürekli konuştum çocuk ne diyor bu kadın diye şaşkın şaşkın hiç sesi çıkmadan beni dinledi ahahah arada yemek tarifi bile verdim, sonunda yüzümü çizdi ağladı sus be kadın der gibi arkasını döndü uyudu zafer benim eheehehe

Sürekli değil 2 günde bir vermen yeterli o zaman 2 katına çıkıyorsa normaldir. Ama şimdiye kadar normal artışı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…