2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız büyüdü gazı mı kaldı ben 7 aylıkkende veriyordum az az koy alıştır bence şahsi görüşüm yine sen bilirsin tabi anası :))

Bakalım perşembe günü gideceğim doktoru ne diyecek. Valla herhangi takviye de vermiyorum ben demiri d vt falan kan değerlerini merak ediyorum 🙈
Kuzum d vitamini mutlaka hergün ver bende vermiyordum doktor cok kizdi 3 ay vermedim ozaman yazdi hergün disari cikardim oyle karsilariz diye dusundum doktor hayir vericeksin kış geliyor nerden karsilicak vitaminini dedi istersen 1 2 ay daha ver baharda güneşlenir yine 😌

Kız büyüdü gazı mı kaldı ben 7 aylıkkende veriyordum az az koy alıştır bence şahsi görüşüm yine sen bilirsin tabi anası :))

Bakalım perşembe günü gideceğim doktoru ne diyecek. Valla herhangi takviye de vermiyorum ben demiri d vt falan kan değerlerini merak ediyorum 🙈
Cano d vitamini neden vermiyorsun bıngıldak için önemli yoksa kapanmıyormuş geç kapanıyormuş

Biber salçası almam lazım genelde biz domates salçası kullanıyoruz çünkü. Ama gayet güzel yapıyormuşsun 😍 sabahları pankek falan yapıyor musun ben artık sadece yumurta peynir ile doymadığı için pankek yapıyorum genelde
Ben biber salçasını aşçı anne den aldım cok da güzel tadı falan domatesi aratmıyor. Pankek yaptım ben bolca sebzeli buzluga attım. Dışarı çıktığım günler öğle menüsü olarak buzluktan atıyorum çantaya, onu veriyorum hem dışarda kolay oluyor. Ama sabah tekrar yapayım meyveli yapayım bu sefer bak iyi aklıma getirdin 😃 sonra bir de şu her yerde dolaşan tarhanali pankeki yapacağım bir ara😁

Ben her sebze yemeğine sarımsak soğan koyuyorum. Ama Jou Jou dediğin gibi cnm birazcık gaz yapıyor. Öğlen veriyorum o nedenle. Ancak iki gündür yemeklere piştikten sonra kimyon atıyorum hem tadını veriyor güzel oluyor hem de gazi kesti gibi. Baharatlara da başlasınlar yavaştan dedim bgn nane de verdim yemekle 😀

Domates önemlii 😂😂 ama geçen çok minnak domates salcası koydum mesela birşey olmadı nebileyimm bu domates işi doğrumu🤦‍♀️
Bişey olmuyorsa verilebilir sonuçta alerjik diye vermeyin diyorlar beybi :)
Kuzum d vitamini mutlaka hergün ver bende vermiyordum doktor cok kizdi 3 ay vermedim ozaman yazdi hergün disari cikardim oyle karsilariz diye dusundum doktor hayir vericeksin kış geliyor nerden karsilicak vitaminini dedi istersen 1 2 ay daha ver baharda güneşlenir yine 😌

Ya ne bilim yüksek çıkınca korktum açıkcası ama vermem lazım sanırım perşembe bi lafı yiyimde doktordan sonra kaç damla diye sorup veririm artık :)
Cano d vitamini neden vermiyorsun bıngıldak için önemli yoksa kapanmıyormuş geç kapanıyormuş

Haklısın kapanmadıda hala doktor geç kapanır dedi ama bende uzatıyorum sanırım
Ben biber salçasını aşçı anne den aldım cok da güzel tadı falan domatesi aratmıyor. Pankek yaptım ben bolca sebzeli buzluga attım. Dışarı çıktığım günler öğle menüsü olarak buzluktan atıyorum çantaya, onu veriyorum hem dışarda kolay oluyor. Ama sabah tekrar yapayım meyveli yapayım bu sefer bak iyi aklıma getirdin 😃 sonra bir de şu her yerde dolaşan tarhanali pankeki yapacağım bir ara😁
Ben ıspanaklı kaşarlı yapıyorum çok güzel oluyor 🤤 ama olmadı o salçadan bende alayım 😍

Ben her sebze yemeğine sarımsak soğan koyuyorum. Ama Jou Jou dediğin gibi cnm birazcık gaz yapıyor. Öğlen veriyorum o nedenle. Ancak iki gündür yemeklere piştikten sonra kimyon atıyorum hem tadını veriyor güzel oluyor hem de gazi kesti gibi. Baharatlara da başlasınlar yavaştan dedim bgn nane de verdim yemekle 😀
Yaaa dimii ondan şey ediyorum bide ona rahatsız olursa uykusuzluk çekmeyelim anamm zor atlattım 🤭 kimyon nane bende atıyorum hep değill ama kafama eserse

Bişey olmuyorsa verilebilir sonuçta alerjik diye vermeyin diyorlar beybi :)

Ya ne bilim yüksek çıkınca korktum açıkcası ama vermem lazım sanırım perşembe bi lafı yiyimde doktordan sonra kaç damla diye sorup veririm artık :)

Haklısın kapanmadıda hala doktor geç kapanır dedi ama bende uzatıyorum sanırım

Ben ıspanaklı kaşarlı yapıyorum çok güzel oluyor 🤤 ama olmadı o salçadan bende alayım 😍
Bende asci annenin salcasini kullaniyorum çok guzel kendi yemeklerime bile koyuyorum

Yaaa dimii ondan şey ediyorum bide ona rahatsız olursa uykusuzluk çekmeyelim anamm zor atlattım 🤭 kimyon nane bende atıyorum hep değill ama kafama eserse
Ben kimyonlu çözdüm gibi gaz olayını 😃
Nerede bu kendi sitesi mi var oradan mı alıyorsunuz
Google a aşçıanne yazınca çıkıyor cnm. Ben oradan irmikli pancar çorbası da aldım. Dar zamanlarda kurtarıcı hem güzel de baya 😀

Bende kendimi onları gördükçe özeniyorum
Ve yetersiz hissediyorum inan
Yemin ediyorum oturup keyif.yapmiyorum nasıl.olyyor anlamadım
Oğlan uyudu 22.45 de hemen başladım etraf çok dağılıyor oyuncaklar yemek.masasinda yerde Topla sonra.mutfak hooop çamaşıR as
Tam.tv.actm kiz. Uyandi 😀
Ay ole düşünme evde. Durup.napcan
Yalnız değilsin bacım
Yok kuzum ne keyfi iş bitmez biz de dimi 😂 ya millet çok becerikli ya da bizim isler de var sıkıntı 🤣
Bnm kız erken de yatmıyor bi de bn yatınca siz oturacaksınız dimi diyo bekliyo biz yatana kadar.
Ya bebis de burda çok huysuz sürekli kucağımızda annem de gördükçe üzüldü nasıl yapıon böyle evde diyo. Üstelik burnumuz dokuydu sürekli serum yapıoz dün bütün gün ağladı . Ve bugün akşamdan beri sesi kısıldı ya .
O yüzden moralim bozuldu . Resmen huy değişti gece vakti bi çığlıkla uyanıyo walla uyku sersemi ne yöne gideceğimi şaşıriom 😂🙄
Sesi de ins geçer yarına ya baya uzuluom off

X