2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kuzum yalniz olmasam ne ki. Gece beyefendi iki saat uykusuz kaldı bana kaç kez bağırdı . Annemlerin evinde gece vakti bi de . Ağlıyo durmuyo ayağa kalkıp gezdirecekmişim inan ayakta duramıyorum dengem yok düşecek diye korkuyorum . Bu gece su saate kadar 1bucuk saat max 2saat uyuyabildim .
Ya su an aynı durumdayız gece ikisi de ateşlendi ikisinde d eburun akıntısı . Allah sağlık versin tez zamanda kuzum ya

Oy oy çok zor kuzum ya
O kadar dayanıksizlar ki gerçekten bizim canimiz yok yani
Az kaldı kuzum geçecek bugünlerde bu yorgunlugun yanında bide hasfa olunca herşey daha da zor oluyor

Saol canim. Atak donemi sanirim suan asla memnun olmuyor hiç birseyden sadece disarda sakin simdi arabada geziyoruz uyku yine yoktu gece dön dolas dön dolaş yatakta sabahladik degisiklik olsun die kv gidiyorum orasi biraz kalabalik belki enerjiyi atar

Benimkide Kalabaligi seviyor oğlum hiç sevmezdi hep ağlardı
İyi yapmışsın canım
Benimkiler daha yeni uyudu odaları topluyorum her taraf darmadağınik

Üff şekerpareyide çok severim 😍

Senin işinde zor canım normal gerilmeniz inş halledersiniz. Bu tartışmalarda tuzu biberi diyoruz artık :)

Sekerpareue bende bayılıyorum kaç zamandır canım çekti kocaya al dedim oda bulamamış ulan dedim neyin eksik yap :)

Oy oy çok zor kuzum ya
O kadar dayanıksizlar ki gerçekten bizim canimiz yok yani
Az kaldı kuzum geçecek bugünlerde bu yorgunlugun yanında bide hasfa olunca herşey daha da zor oluyor
İns kuzum ya. Walla imreniom çoluk çocukla fildir fildir gezen insanlar nasıl yapıyo ben mi beceremiyorum anlamadım inan ya.
Ama Dün dedim ki yanı otursaydın evinde ya ne isin var . Aman öyle kuzum iste ya walla buraya da çok bakamiom ama dusunuom sizi diom ki dayan bak yalnız değilsin 🙈

Biscuits Biscuits hayırlı olsun canım sonunda gidiyorsun demek :) burada tek bıraktın beni bi ek gıda konusunda ay olarak aynıydık destek olurduk yaw:)
Tesekkur ederim canim bekliyorum uzun suredir gideyim artik:)
Bizimkinin hala ek gidayla arasi pek yok, yine bilgilesiriz canim 😆 blw deneyecegim tekrar haftaya baslamayi dusunuyorum. Senin bebis nasil her sey yolunda mi? Kilosu boyu nasil oldu yemesi icmesi uykusu?

Kizlar kizlarrr neler yapiyorsunuz ne var ne yok? Hepiniz iyisinizdir umarim, gunleriniz nasil geciyor? Bebisler emekliyor mu disler ne alemde? Boy kilo uyku durumlari nasil? Kafamda binbir soru hahah😆 :halay:

İns kuzum ya. Walla imreniom çoluk çocukla fildir fildir gezen insanlar nasıl yapıyo ben mi beceremiyorum anlamadım inan ya.
Ama Dün dedim ki yanı otursaydın evinde ya ne isin var . Aman öyle kuzum iste ya walla buraya da çok bakamiom ama dusunuom sizi diom ki dayan bak yalnız değilsin 🙈

Bende kendimi onları gördükçe özeniyorum
Ve yetersiz hissediyorum inan
Yemin ediyorum oturup keyif.yapmiyorum nasıl.olyyor anlamadım
Oğlan uyudu 22.45 de hemen başladım etraf çok dağılıyor oyuncaklar yemek.masasinda yerde Topla sonra.mutfak hooop çamaşıR as
Tam.tv.actm kiz. Uyandi 😀
Ay ole düşünme evde. Durup.napcan
Yalnız değilsin bacım

Belisin akşam vakumlu tabağını mama sandalyesine koydum içinede havuç dilimledim alıp yemeyi öğrensin dedim. Almaya çalıştı çalıştı tabağı çekiyor gelmiyor. Sinirlendi bi tutup çekti havuçla birlikte fırlattı yere 😂 sinirli bir bıdık yetişiyor 😳
Ehehehh bunu 1 kere bende yaşadım anneme gösteriyordum anne bak ne güzel bebek istediği kadar çeksin yapışık demeye kalmadı ortalık mahvoldu 🙈 O gün bu gündür elimde tutuyorum ama yine engel olamıyorum etrafın batmasına 🤣

X