2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tesekkur ederim canim aynen oyle yeni bir baslangic🥰
Esim zaten orda yasiyordu ev esyalar hep orda, antalya da evimiz var ama esya goturmicem, tek bavulla bebisin benim kiyafetlerim falan iste😂😌
Gecmis olsun arkadasim iyiler mi neleri var? Allah sifa versin insallah en kisa zamanda😘
Ayni ek gida sorunu bizde de var yalniz degilsin😆
Sadece kıyafet gidicekse daha iyi 😁 Saoalsın annem uzun süredir yanımda küçük ilçe sorunu hiçbir raporunu alamadı bizim ordaki hastanelerde olmayan birimlerde var. Birazda bizim oralarda faranjiti ve bir hastalığı aktifleşmiş onların tedavileri için randevu hastane ev üçgeninde uğraşıyor. Ananem 5 ay önce kalp krizi geçirdi onunda o zamandan olan sıkıntıları var. Kalbine pil takılma kararı alındı.
Zor ya ek gıda hem ilerlemiyor hem de yedirmek.. Yapacak bir şey bulamıyorsun. Benim bebişin kilosuda çok az artıyor strese bindi 🙆‍♀️

Benimkide Kalabaligi seviyor oğlum hiç sevmezdi hep ağlardı
İyi yapmışsın canım
Benimkiler daha yeni uyudu odaları topluyorum her taraf darmadağınik
Bende dun gece eve misafirle döndüm atom bombasi atilmis gibiydi salon nasil topladim nasil duzenledim bilmiyorim herseyi pikeye sarip yatak odasina attim 😆😆 cocuklu kadin olmak cok zor ya mama sandalyesi bi yerde yurutec biyerde ilk adim arabasi biyerde oyuncaklar kiyafetler heryerde rezilleri oynadim gı 🤣🤣

Bende dun gece eve misafirle döndüm atom bombasi atilmis gibiydi salon nasil topladim nasil duzenledim bilmiyorim herseyi pikeye sarip yatak odasina attim 😆😆 cocuklu kadin olmak cok zor ya mama sandalyesi bi yerde yurutec biyerde ilk adim arabasi biyerde oyuncaklar kiyafetler heryerde rezilleri oynadim gı 🤣🤣
Ay bizimde karşı salon var oraya atıyorum herseyi senede 4 kerede topluyorm🤣🤣🤣 Ay kadın olmak zor anne olmak daha da zor gi

Sadece kıyafet gidicekse daha iyi 😁 Saoalsın annem uzun süredir yanımda küçük ilçe sorunu hiçbir raporunu alamadı bizim ordaki hastanelerde olmayan birimlerde var. Birazda bizim oralarda faranjiti ve bir hastalığı aktifleşmiş onların tedavileri için randevu hastane ev üçgeninde uğraşıyor. Ananem 5 ay önce kalp krizi geçirdi onunda o zamandan olan sıkıntıları var. Kalbine pil takılma kararı alındı.
Zor ya ek gıda hem ilerlemiyor hem de yedirmek.. Yapacak bir şey bulamıyorsun. Benim bebişin kilosuda çok az artıyor strese bindi 🙆‍♀️
Cok cok gecmis olsun canim zordur surekli hastane isleri, ikisi de en kisa zamanda sagliklarina kavussunlar dilerim ki.
Benim bebis de faranjit olmustu 2 ay once, simdi sukur bir seyi yok yuvarlanip duruyor😂
Evet ek gida konusunda benim bebis de agzini pek acmiyor kasigi gorunce..
Kilosu kac ki su an? Duzenli aliyorsa sikma canini sagligi yerinde olsun varsin az yesin😌

Ecowell de bazı ürünlerin içeriği temiz değildi kuzum şuan hatırlamıyorum. Prema incelemişti sanırım bir boşluk bulursam o gönderiyle bir bakayım.
Bizim Ankaradaki doktor cildine kafasına vs bakıp bana ne kullanıyorsun diye sormuştu. Onla devam et değişme demişti.
Geçenlerde de bir şey fark ettim. Biberon emzik temizleyici olarak siveno baby almıştım 4 ay önce.. İçeriği temiz ama ellerimi yakıyor çatlatıyor benim.. Normalde frosh hariç kullanamıyorum bulaşıkta.. İlk etapta sivenonun etki ettiğini anlamadım taki annemde kullanana kadar.
Vücuduna uni baby saçları sebamed yenidoğan :) Mustela aşırı yaktı gözlerini artık.Popoya da bepanthol

Aynı aynı 😂😂 bugün elma verdim dişleriyle kırt kırt ses geldikçe hoşuna gitti 😂

Yaa yerim minnoku kendi yediklerini de görürüz inş bir önce :)
:dondurma::dondurma::KK23: ben çok masummuummm 🥺🥺🥺
Yaa yaaaa kesinlikle öylesin:confused:
Tanıttım şimdi 😂😂
Tişşikkirler başganım 🤗
Aşkilotirelllaaaaaaaaammmmmmm sen bi aşksınn balkuzusunnn ball balll sevdiçeeekkkkkkkk :KK60::KK60:
Aaayyy hemen yağlama :)
Ayıp sana bee hemen yelkenleri suya indir pehh
Tesekkur ederim canim bekliyorum uzun suredir gideyim artik:)
Bizimkinin hala ek gidayla arasi pek yok, yine bilgilesiriz canim 😆 blw deneyecegim tekrar haftaya baslamayi dusunuyorum. Senin bebis nasil her sey yolunda mi? Kilosu boyu nasil oldu yemesi icmesi uykusu?
Blw ben yavaştan başladım denemeye. Çok şükür iyi biraz huysuz dişi çıkmadı bir türlü. Kilosu düşük biraz 8300 boyu 74 cm. Yemesi içmesi bazen güzel bazen zorluyor. Uykusuda öyle :) 3 ana 2 ara öğün veriyorum. Çok zorlanıyorum hergün ne yemek yapacağım diye😳 sen neler yapıyorsun minikin boyu kilosu nasıl. Değişik tarifler deniyor musun
Ehehehh bunu 1 kere bende yaşadım anneme gösteriyordum anne bak ne güzel bebek istediği kadar çeksin yapışık demeye kalmadı ortalık mahvoldu 🙈 O gün bu gündür elimde tutuyorum ama yine engel olamıyorum etrafın batmasına 🤣

Ahahha birde annene gösterirken güzel olmuş vay minnok yaaa😂😂 ya bende Birgün tabağı elimde tutuyordum. Bi vurdu sıpa tabak kırıldı yemek saçıldı aferim aç kaldın dedim:) 😳 böle bakıyor minnok :) tabağımında takımı bozuldu yaw 😐

Tişşikkirler başganım 🤗

Blw ben yavaştan başladım denemeye. Çok şükür iyi biraz huysuz dişi çıkmadı bir türlü. Kilosu düşük biraz 8300 boyu 74 cm. Yemesi içmesi bazen güzel bazen zorluyor. Uykusuda öyle :) 3 ana 2 ara öğün veriyorum. Çok zorlanıyorum hergün ne yemek yapacağım diye😳 sen neler yapıyorsun minikin boyu kilosu nasıl. Değişik tarifler deniyor musun

Ahahha birde annene gösterirken güzel olmuş vay minnok yaaa😂😂 ya bende Birgün tabağı elimde tutuyordum. Bi vurdu sıpa tabak kırıldı yemek saçıldı aferim aç kaldın dedim:) 😳 böle bakıyor minnok :) tabağımında takımı bozuldu yaw 😐
Askilotemmm:KK16:

Bugün ki menü kıymalı biber dolması, pancarlı yoğurt 🤤 yaw yazınsana şuraya neler verdiniz neler yaptınız belki bende aa bu güzelmiş yapayım dicem niye kendinize saklıyorsunuz :)))
Ayy cano vallahaa senin gibi menü yapamıyorum kızaa niye bilmem hepte hayalimdi yapayim diye ama hiçbirşeyde veremiyorumki ne soğan ne bise tatsız tuzsuz yiyemicek diyede yapamıyorum 🤦‍♀️ dun kiymali kabak sehriyeli yemek ettim 10kasik yedi okadar sen geçtin guzelce menülere vallahaa

Tişşikkirler başganım 🤗

Benimkinin de disi cikmadi daha ya bekliyorum hala😂
Aslinda kilosu iyi dusuk degil ki doktor ne diyor? Boyu da gayet guzel cunku.
Bizim yeme de biraz sorun var su anlik ama uykusu masallah guzel. Gece beslenmesi yok o yuzden sabaha kadar uyuyor.
ek gida tarif kitabi aldin mi? Cok isine yarar bak istersen bi.
Bizimki bazen yiyor bazen yemiyor, doktorum yemese de onemli degil su an icin dedi, tadini alsa yeter daha tam anlamiyla yemesine var demisti.
Benim minik gecen hafta 8.700 73cm di. Cok sukur bu kilolari gorduk 940gr dogmustu teyzesi..🥲🥰

Bugün ki menü kıymalı biber dolması, pancarlı yoğurt 🤤 yaw yazınsana şuraya neler verdiniz neler yaptınız belki bende aa bu güzelmiş yapayım dicem niye kendinize saklıyorsunuz :)))
Gecen ilk defa balik denedi ama corbasini🤣 suratini bir gorsen nasil buzustu hahah yedigi de sadece 7-8 cay kasigi😂😂

Ayy cano vallahaa senin gibi menü yapamıyorum kızaa niye bilmem hepte hayalimdi yapayim diye ama hiçbirşeyde veremiyorumki ne soğan ne bise tatsız tuzsuz yiyemicek diyede yapamıyorum 🤦‍♀️ dun kiymali kabak sehriyeli yemek ettim 10kasik yedi okadar sen geçtin guzelce menülere vallahaa

Kuzum neden öyle düşünüyorsun yerler. Dolmanın içine soğanda koydum sarımsakta mesela yeşillik falan tatlanıyor işte bizim gibi düşünme gayet güzelde yer minnok başlarsan devamı geliyor emin ol. 10 kaşıkta iyi git gide artacak o kaşık sayısı

Benimkinin de disi cikmadi daha ya bekliyorum hala😂
Aslinda kilosu iyi dusuk degil ki doktor ne diyor? Boyu da gayet guzel cunku.
Bizim yeme de biraz sorun var su anlik ama uykusu masallah guzel. Gece beslenmesi yok o yuzden sabaha kadar uyuyor.
ek gida tarif kitabi aldin mi? Cok isine yarar bak istersen bi.
Bizimki bazen yiyor bazen yemiyor, doktorum yemese de onemli degil su an icin dedi, tadini alsa yeter daha tam anlamiyla yemesine var demisti.
Benim minik gecen hafta 8.700 73cm di. Cok sukur bu kilolari gorduk 940gr dogmustu teyzesi..🥲🥰

Gecen ilk defa balik denedi ama corbasini🤣 suratini bir gorsen nasil buzustu hahah yedigi de sadece 7-8 cay kasigi😂😂

Bizimki de gece beslemesi bitti çok şükür. Aa bak onu unuttum doğum kilosuna göre doktor iyi diyordu. Balık hala demeyemedim ben ya. Kitap indirdim kuzum var tarifler biraz oradan biraz başka yerden biraz da ben katıp bişiler yapmaya çalışıyorum işte :)

Bizimki de gece beslemesi bitti çok şükür. Aa bak onu unuttum doğum kilosuna göre doktor iyi diyordu. Balık hala demeyemedim ben ya. Kitap indirdim kuzum var tarifler biraz oradan biraz başka yerden biraz da ben katıp bişiler yapmaya çalışıyorum işte :)
Darisi gece beslenmesi bitmeyenlere diyelim😋
Evet evet dogum kilosuna gore bak coook buyuduler yav🥲
Sen yine tam menu yapiyormussun bizden cok tarif biliyorsun🙈 minnak yesin bakalim afiyetle:)

ben bugün kıymalı karnıbahar verdim 😅 yoğurtla. dün portakallı kereviz yapmıştım bak bayıldı ona. kıymalı sarımsaklı tatlı patates de seviyor. kabak yemeği yapıyorum bazen pirinçli. sonra başa dönüyorum valla ben de ne yapacağımı şaşırdım 😂

Darisi gece beslenmesi bitmeyenlere diyelim😋
Evet evet dogum kilosuna gore bak coook buyuduler yav🥲
Sen yine tam menu yapiyormussun bizden cok tarif biliyorsun🙈 minnak yesin bakalim afiyetle:)
Sen tam menu vermiyor musun ki nasıl veriyorsun
ben bugün kıymalı karnıbahar verdim 😅 yoğurtla. dün portakallı kereviz yapmıştım bak bayıldı ona. kıymalı sarımsaklı tatlı patates de seviyor. kabak yemeği yapıyorum bazen pirinçli. sonra başa dönüyorum valla ben de ne yapacağımı şaşırdım 😂

Oo güzel şeyler yapıyormuşsun bende Birgün deneyeyim portakallı kerevizi:) hala tatlı patates vermedim ya biz yemeyince hiç almakta aklıma gelmiyor :)

Sen tam menu vermiyor musun ki nasıl veriyorsun

Oo güzel şeyler yapıyormuşsun bende Birgün deneyeyim portakallı kerevizi:) hala tatlı patates vermedim ya biz yemeyince hiç almakta aklıma gelmiyor :)
Ben her gun vermiyorum en son dunden once verdim iste balik, bugun brokoliyi eline vermeyi dusunuyorum bakalim benimki cok karisik ya tutturamadim daha yuvarlanip gidiyoruz😂

X