2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben tarif isterim

Cano kıymayı nasıl verdin ya 3 gün kuralı ile vercem ya ben bu kıymayı napacam haşlayacam mı
Ahahah geç mi kaldım bilmiyorum ama kıymayı suda haşladım ben kuzum. Sonra içine daha önce tattırdığın sebzelerden koyup yine haşladım ilkinde yedi. 2. 3. Gün çok az yedirebildim tam yemedi yanında yoğurt olsaydı yerdi belki..

Yok vermedim yarın vercem inşallah bakalım yiyecek mi haşlama

Yaaaaa ne güzel zeytinyağla etmissin şuanki bebeye niye zeytinyağ sürmedin peki olmadımı kuzu
Ya kuzum iste en başta Mustela almıştım bulunsun diye sürmeye başladım baktım iyi gidiyo devam edeyim derken pişik oldu hemen bıraktım artık ondan sonra sürekli bunda da zeytinyağ devam ettim kuzum

Reactions: Jou
Ay denim kuzu ya perişan oldu yavrum
Naptın canım nasıl durumlar. Bn de bu ara çok bakamıyorum buraya. Annemlere gelmiştik büyük kızın burnu akıyordu fln. Dün de bebeği banyo yaptırmıştım bugün hep burun tıkalı hatta şimdi ayağımda uyuyamıyo henüz akıntısı var.
Sinir oldum az önce söylendim kendi kendime ya çocukla bi yere gidilmiyor sinmiyo

Oy yerim yaaa bence evet. Bizim böyle beyazlik olmadı sanırım hiç farketmedim ama nette gördüklerim böyleydi
Ay çok huysuzdu ve kaç gecedir uyaniyordu ateşle oldu altını göstermiyor ki aç
Merhaba cocuk doktorumu yazdı aferini? Gecen bize aile hek. Yazdı Prospektüs de 2 yas altı kullanamaz yazıyo. Cocuk doktoruna sormadan içim rahat etmedi izindeymıs soramadım

Merhabalar evet doktorumuz yazdı yarım ölçekdi sanırım miktar

Oy kıyamam kuzum ya
Oğlanın sınıfın 2/3 si ınfluanza ymis karne töreninde gelmişler
Kızın cuma aksM atesi vardi abisininde ateşi dun öğlen çıktı ikisininde burnu akıyor burunları kizarik dudakları yara
Aman kuzum sen sıkma olacak evdede oluyor 2 güne toparlarlar en azindan yalnız değilsin

Ay çok zor bizimkide sürekli kucakta belim sirtim omzum ağrıyor feci

Bende öyleyim ya bizde eşimle atistik bakıcı bulamadık annem de kadın anneanneme bakıyor mart itibari ile ikimizin de işlerinden tam zamanlı bekliyorlar ben haftada 2 gün eşim 3 gün gidiyor
Simdi sorun şu martta anneannemi teyzem alacak mı almayacak mi almazsa annem nasıl bakacak çocuk Hala baba olmadan anneanne ile durmuyor
Güneşin uyku sorunu var bugun tüm gün bir kere 1 buçuk saat uyudu uykusu var miz miz ayağıma aldıkça ağlama krizi
Bende sinirden banyoları evi kirkladim

Selam canım
Bugun herkes eşiyle atışmis bizde tartıştık ama tatlıya başlamadık
Evde iş var bebe durmuyor bebe dursa abisi ilgi istiyor
Bebe uyudu anne maç yapalım dedi
Yakında profesyonel futbolcu olcam

Canim geçmiş olsun 1mrw
Benim kizda çok fena bugun 11 gb uyudu 12 fb kalkti 2 gn anneme ciktim tam 5.kere uyutmaya çalıştım.memede gözlerini.kapatip uyumaya çalışıyorum ayağıma alıyorum kiyamet kopuyor
Ağlaya ağlaya uyuyor ya da uyumuyor
20 30 da gece uykusuna yatirdim 21 30 da kalktı 24 00 e kadar ayaktaydi sürekli kucak kucak oyun

Ya kuzum iste en başta Mustela almıştım bulunsun diye sürmeye başladım baktım iyi gidiyo devam edeyim derken pişik oldu hemen bıraktım artık ondan sonra sürekli bunda da zeytinyağ devam ettim kuzum
Iyi etmissinn zeytinyağda çok cıvık eder akarr hep cocugu rahatsız ederr yaa ben bile rahatsız olurdum

Hahahahaha benmi değdirdim acepp

Evett bizle beraber oturuyor ona ayri yemek bize ayrı yemekk ama hep bizimkindende istiyo bidahaki ay.bizim yediklerimizden yedirmeye başlayacamm as bi tuzla artıkk
Benim kızım.hangisini seviyo belli degil bi sevdiği oluyo sonra gene yaptığımda yemiyo allahım diyorum insallahh secici olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…