2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Uyy senin kız hızlı çıktı :)
Ay valla ya çift çift çıkarmaya başladı şimdi de😂 geçen mama içmiyordu dalga geçerek anneme dedim diş geliyor diye halbuki üst 5 ve 6 yeni çıkmıştı 😂 bugün gülerken gördüm bi baktım uçları çıkmış ben şok 🤭

Dolunay mıdır nedir artık bilmiyorum enerjim hiç yok kızlar. Sürekli bir bunalım haller var. En ufacık şeyde kavga etmeye hazır gibiyim. Bugün eşimde üstüme gelince böğüre böğüre ağlayıp içimdekileri kustum. Sonra gidip bu saatte ıspanaklı börek yaptım :)
Dolunay yok maalesef 🤭 ama o bende de var enerjim yok uykumu asla alamıyorum baygın gibi uyumak istiyorum sürekli

Bugün gündüz bende öyleydim. Ağladım,zırladım,dövüştüm. Sonrada birlikte güzelce evi temizleyip,yemek yapıp yedik. Şimdi de çay kestane takılıyoruz 🥳
Baya iyi gelmiştir ama ağlamak neyse ki sonradan tatlıya bağlıyorlar :)
Ooo rejim yokmuu🤣
Kız ben burada ağlıyorum diyorum sen rejim diyordun ağlarken börekte iyi gidiyor biliyor musun :) o diilde tarifi vereyim mi efsane oldu :)
Ay valla ya çift çift çıkarmaya başladı şimdi de😂 geçen mama içmiyordu dalga geçerek anneme dedim diş geliyor diye halbuki üst 5 ve 6 yeni çıkmıştı 😂 bugün gülerken gördüm bi baktım uçları çıkmış ben şok 🤭
Darısı başımıza ya bi çıkaraydıda rahatlayaydı minik
Dolunay yok maalesef 🤭 ama o bende de var enerjim yok uykumu asla alamıyorum baygın gibi uyumak istiyorum sürekli
Retro metro oda mı yok kız :)

Kız ben burada ağlıyorum diyorum sen rejim diyordun ağlarken börekte iyi gidiyor biliyor musun :) o diilde tarifi vereyim mi efsane oldu :)

Iyi gidiyo tabiii afiyet olsunn ağlayın rahatlarsınızzz 😀😀

EEvtt atakk bende aynısını yaşadım düzeldi dünden beri neyseki😒
Oh masallah size 🧿 darısı basima vallahi yıldım kız oyun oynuyoruz 5 dk sonra durduk yere aglama krizi uyuyor 5 dk sonra tık gözler aciliyo emerken birakip agliyo hep kucakta bide agir anam kolum koptu duzelir insallah tez vakitte 🥵

Yok diye biliyorum şu an sakin 😂😂😂

Evet kuzu oğlumda oksuruk.surubu vermişlerdi cocugun balgam icerde.kalmjstj inmişti
Tavsiye etmiyorlar
Bize aferin yazdı soluk algınlığı.gb bogazlR kırmızı dedi
Merhaba cocuk doktorumu yazdı aferini? Gecen bize aile hek. Yazdı Prospektüs de 2 yas altı kullanamaz yazıyo. Cocuk doktoruna sormadan içim rahat etmedi izindeymıs soramadım

Yaaaaaa yoncaammmm burasıda öylee cok sessizleşti kimsecikler yokk iyice dağıldık 🥲

E ett en çok konuşan sizdiniz noldiiiğğ hheeehhh bizi geçmeye çalışıydınızzz huuhhh iyi olduuu :KK12:
Amaann naoahh beaa aynıı çok hareketlendi sıpaa herşeye sinirlii istediği gibi olcakk mama hemen ağzuna gelecek beklemeyede gelmeyyy ooyyy çokfenayızz çokkk🙄🙄😀

Vayyy merve hanımm değiştirmiş nickini haberdarda etmezzzzzzz

@Amy Baci :KK67:
Valla nazar değdi bize bak niye şuan 2 sayfa olmuş sizin ben giriyorum çıkıyorum kimse yok 😂

Bizimkide yaaaa yemek yaparken deliriyo koşturuyorum hemen😂😂
en çok ne seviyor peki minnoş 😍
Ben Ne yapıcağımı şaşırdım resmen 😃😃
Tel şehriye çorbası
Yayla çorbası
Tarhana fln sıkıldım
Bunlarj seviyo en çok 😂

Bütün gün o ilgimiz ondaaaaaa 😃

• Muhteşem
Reactions: Jou
X