2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Oh masallah size 🧿 darısı basima vallahi yıldım kız oyun oynuyoruz 5 dk sonra durduk yere aglama krizi uyuyor 5 dk sonra tık gözler aciliyo emerken birakip agliyo hep kucakta bide agir anam kolum koptu duzelir insallah tez vakitte 🥵
Insallahh yaa belkide diştirr atakla beraber geçiyo gerçekten zor bi süreç

Hahahahaha benmi değdirdim acepp🤪🤪😀😀

Evett bizle beraber oturuyor ona ayri yemek bize ayrı yemekk ama hep bizimkindende istiyo bidahaki ay.bizim yediklerimizden yedirmeye başlayacamm as bi tuzla artıkk
Benim kızım.hangisini seviyo belli degil bi sevdiği oluyo sonra gene yaptığımda yemiyo allahım diyorum insallahh secici olmaz😂
Ayyyy inşallah o dahada zor ciddennn 😃😃aynı yemeklerden yesin yeter😃

• Komik
Reactions: Jou
Canim geçmiş olsun 1mrw 1mrw
Benim kizda çok fena bugun 11 gb uyudu 12 fb kalkti 2 gn anneme ciktim tam 5.kere uyutmaya çalıştım.memede gözlerini.kapatip uyumaya çalışıyorum ayağıma alıyorum kiyamet kopuyor
Ağlaya ağlaya uyuyor ya da uyumuyor
20 30 da gece uykusuna yatirdim 21 30 da kalktı 24 00 e kadar ayaktaydi sürekli kucak kucak oyun
Saol canim. Atak donemi sanirim suan asla memnun olmuyor hiç birseyden sadece disarda sakin simdi arabada geziyoruz uyku yine yoktu gece dön dolas dön dolaş yatakta sabahladik degisiklik olsun die kv gidiyorum orasi biraz kalabalik belki enerjiyi atar

Oy kıyamam kuzum ya
Oğlanın sınıfın 2/3 si ınfluanza ymis karne töreninde gelmişler
Kızın cuma aksM atesi vardi abisininde ateşi dun öğlen çıktı ikisininde burnu akıyor burunları kizarik dudakları yara
Aman kuzum sen sıkma olacak evdede oluyor 2 güne toparlarlar en azindan yalnız değilsin
Kuzum yalniz olmasam ne ki. Gece beyefendi iki saat uykusuz kaldı bana kaç kez bağırdı . Annemlerin evinde gece vakti bi de . Ağlıyo durmuyo ayağa kalkıp gezdirecekmişim inan ayakta duramıyorum dengem yok düşecek diye korkuyorum . Bu gece su saate kadar 1bucuk saat max 2saat uyuyabildim .
Ya su an aynı durumdayız gece ikisi de ateşlendi ikisinde d eburun akıntısı . Allah sağlık versin tez zamanda kuzum ya

Kiz simdi gördüm oh missss
Vicdansızlık bu 😀
Bende dün o kadar işin arasında şekerpare yaptım ilkkez nasibi cok kişi oldu yiyen bi tane daha dedi
Üff şekerpareyide çok severim 😍
Bende öyleyim ya bizde eşimle atistik bakıcı bulamadık annem de kadın anneanneme bakıyor mart itibari ile ikimizin de işlerinden tam zamanlı bekliyorlar ben haftada 2 gün eşim 3 gün gidiyor
Simdi sorun şu martta anneannemi teyzem alacak mı almayacak mi almazsa annem nasıl bakacak çocuk Hala baba olmadan anneanne ile durmuyor
Güneşin uyku sorunu var bugun tüm gün bir kere 1 buçuk saat uyudu uykusu var miz miz ayağıma aldıkça ağlama krizi
Bende sinirden banyoları evi kirkladim
Senin işinde zor canım normal gerilmeniz inş halledersiniz. Bu tartışmalarda tuzu biberi diyoruz artık :)

X