2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar diş mi geliyor

Eklentiler

• IMG-20230122-WA0004.jpg
    IMG-20230122-WA0004.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 36
Ben az tereyagliyla kavurup üzerine sebze ekleyip az da su ekleyip pişirdim çatalla ezdim kıymalı kabak yemeği oldu. Bu arada ben bizim yediklerimizden de veriyorum artık az tuzlu yapıp. Dün akşam mercimek çorbası verdim 🙈 deli oluyor bizim yemeklere 😁 bir de köfte yaptım ama onu pek sevmedi.
Ohhh mis 😍ben tek vermek zorundayım 3 gün kuralı ile🙊 bide kolları atopik dermatit ya yediğinden de olabilir deyince korktum

Dolunay mıdır nedir artık bilmiyorum enerjim hiç yok kızlar. Sürekli bir bunalım haller var. En ufacık şeyde kavga etmeye hazır gibiyim. Bugün eşimde üstüme gelince böğüre böğüre ağlayıp içimdekileri kustum. Sonra gidip bu saatte ıspanaklı börek yaptım :)

Allahh onu size bağışlasınn canım benimm rabbim kolaylığını verirr uzme kendini tabii çok zorr ben bile tekbaşima zor baş ediyorum buhafta akşam yok 4den sonra 12 ye kadar çalışcak asıl ben nasıl yapcam bilmiyorum
sen 4 mü 5mi tanesine ama çok güçlüü bi annesinn takdir ediyorum senii gerçeekten
Amin canım,güzel dileklerin,güzel sözlerin için teşekkür ederim iyi hissetmeme vesile oldun. Allah razı olsun🥰
4 evladım var teyzesi,hepsi birbirinden masum,güzel ♥️

• Muhteşem
Reactions: Jou
Dolunay mıdır nedir artık bilmiyorum enerjim hiç yok kızlar. Sürekli bir bunalım haller var. En ufacık şeyde kavga etmeye hazır gibiyim. Bugün eşimde üstüme gelince böğüre böğüre ağlayıp içimdekileri kustum. Sonra gidip bu saatte ıspanaklı börek yaptım :)
Bugün gündüz bende öyleydim. Ağladım,zırladım,dövüştüm. Sonrada birlikte güzelce evi temizleyip,yemek yapıp yedik. Şimdi de çay kestane takılıyoruz 🥳

Ooo rejim yokmuu🤣

X