2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selam kızlaaaar. Bugün çok ağladım,esimlede tartıştık benim yüzümden. Neyse şimdi tatlıya bağladık,ben evi topladım o da süpürüyor şu an
Mutfakta çok işim var bebis uyusun,bulaşıklar bende yemek onda artık. Bugün de böyle kapatırız,sağlık olsun ...

Yaaaaa nolduu ağladın
Olsunnn olur öyle tartışmaa patlayacağınız vardı patladınızbirbirinizee iyidir buda
Eşine helal olsun daha napsınn

Yaaaaa nolduu ağladın
Olsunnn olur öyle tartışmaa patlayacağınız vardı patladınızbirbirinizee iyidir buda
Eşine helal olsun daha napsınn
Esim kendi firmasını kurdu canım bu ara fazla yoğun o yüzden yalnız kaldım baya onun duygusalligiyla ağladım. Eşim olmasa ne yapardım bilmiyorum

Reactions: Jou
Esim kendi firmasını kurdu canım bu ara fazla yoğun o yüzden yalnız kaldım baya onun duygusalligiyla ağladım. Eşim olmasa ne yapardım bilmiyorum
Allahh onu size bağışlasınn canım benimm rabbim kolaylığını verirr uzme kendini tabii çok zorr ben bile tekbaşima zor baş ediyorum buhafta akşam yok 4den sonra 12 ye kadar çalışcak asıl ben nasıl yapcam bilmiyorum
sen 4 mü 5mi tanesine ama çok güçlüü bi annesinn takdir ediyorum senii gerçeekten

yoncambenim kızzzzzzzz napıyorsun nasıl gidiyorrrr habu mervede nerde onuda etiket etcektim yok
Bizim temmuz grubu bile seessizleşti valla kendi kendime konuşup gidiyorum ki en çok konuşan bizdik
Napalım bebeğin peşinden koşturuyorum hep onu oyalamaya çalışıyorum hep
Siz napıyosunuzzzzzzz nasıl gidiyo günler

Merve bi espiri yaptı elinde patladı adını değiştirmeye var daha Anteplililili merveeeeeğ

Yaaaaaa yoncaammmm burasıda öylee cok sessizleşti kimsecikler yokk iyice dağıldık

E ett en çok konuşan sizdiniz noldiiiğğ hheeehhh bizi geçmeye çalışıydınızzz huuhhh iyi olduuu
Amaann naoahh beaa aynıı çok hareketlendi sıpaa herşeye sinirlii istediği gibi olcakk mama hemen ağzuna gelecek beklemeyede gelmeyyy ooyyy çokfenayızz çokkk

Vayyy merve hanımm değiştirmiş nickini haberdarda etmezzzzzzz

Anteplililili

Açlıkk ta baş döndürüyo yaa ben acımdan sekerim düşer benim bide emzirmektende çok acıkıyorum bide sormaa yanii
Ramazana ne etcez bilmiyorum inş tutabilirim
Ay aclik çok fena ya
Cok yiyorum cokk doymuyorum
Gecede
Vallahi bilmiyorum bacım ins tutabilirim yolda kotu oluyorum

Reactions: Jou

Ay benim eşimde öyle ağlasın sen almadiyor
Tobeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…