2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Geçerr geçerr benimkide sismisti biraz bide arkasında zor uyur artık
Valla kuzum sabaha kadar 20 kez uyandi burnuda tikali insallah soguk alginligidir kafasini carptigi icinmi tikandi diye yedim bitirdim kendimi sabaha kadar uyumadim basinda bekledim bisey olur diye annelik cok tuhaf ya cok zor her seyden yuregim kalkio

Saçmalamaa kafasıyla burun ne alakası varr odanız çokmu sıcak bugece biz kaloriferi yakmadık 22 derece ydi zaten havada bi sıcak bi soğuk denge şaştı bugece denedim cidden çok rahat uyudu benim ki de tıkaniyodu meğersem kalorifer ediyormuş olmadı kıss yani odanızda
Cok pinpiriklisin kuzum

Reactions: Jou
Dedim ki tovbe tovbe bu nasil bişey,bebeğin damak tadini bozmayayim dedim kiz:))

Kuzum oda sicakligi 22 23 derece bizimde bilemedimki olabilir belkide. Gece hic rahat uyumadi hep uyandi . Kiz bu kafa travmasinda nelere dikkat edilmeli yazinca internette cikanlarda yaziodu ondan korktun

Reactions: Jou
Ayyy resmenn yemekçi olduu

Ben neyapcaaaaaaammmmmmmm
Bilmem ne yapcan:)
Dedim ki tovbe tovbe bu nasil bişey,bebeğin damak tadini bozmayayim dedim kiz:))
Kız her tada alışsın deme öyle :)
Cano kıymayı nasıl verdin ya 3 gün kuralı ile vercem ya ben bu kıymayı napacam haşlayacam mı
Neden 3 gün kuralı kız ondada mı oluyordu. Kuzum azcık su koyup kısık ateşte pişiriyorsun:)

Cano kıymayı nasıl verdin ya 3 gün kuralı ile vercem ya ben bu kıymayı napacam haşlayacam mı
Ben az tereyagliyla kavurup üzerine sebze ekleyip az da su ekleyip pişirdim çatalla ezdim kıymalı kabak yemeği oldu. Bu arada ben bizim yediklerimizden de veriyorum artık az tuzlu yapıp. Dün akşam mercimek çorbası verdim deli oluyor bizim yemeklere bir de köfte yaptım ama onu pek sevmedi.

Kuzum oda sicakligi 22 23 derece bizimde bilemedimki olabilir belkide. Gece hic rahat uyumadi hep uyandi . Kiz bu kafa travmasinda nelere dikkat edilmeli yazinca internette cikanlarda yaziodu ondan korktun
Öyle travmada baya öyle bi düşmesi lazım kii ozaman olur yanii bu bildigin vurdu kaplara kafasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…