2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar ya benim oğlan oyuncaginin uzerine düşmüş bu kuleler varya plastik onun. Sismis biras bide kıpkırmızı ne yapabilirim buna vicks sursem iyi gelirmi

Eklentiler

• 20230121_144130.jpg
    20230121_144130.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 51
Günaydın kızlar çok uykusuzum 12de yattım 3te kalktı belistoş ve uyumadı 7de kahvaltı hazırladım yedi hanımefendi uykusu var esneyip duruyor uyutmaya çalıştığım zaman ağlıyor çok kötü 🤦‍♀️ yeni uyuyabildim oda kucağımda evin içinde dolaşıp ninni söyleyerek😳 YunSev YunSev kız sen nasıl yapıyorsun ya şuan çok gerginim kocamı dövesim var bir şey yapmadığı halde 😅
Birebir aynısını yaşadık bgn 🙈 ben anlamıyorum ama kesin bu gökyüzü hareketlerinden bu bebislerin hepsi kendini yenidoğan zannediyor bu ara 😁

Heee pisik kremi için almadım onu drum kızarıkları icin vermişti
Bepantholu begenen olmadı seninkine işe yaradıysa iyi ben sudocrem kullanıyorum hep bide bezle alakalı bence kacgündür prima kullanıyorum stokta az bise vardı hic pişik olmadi okadar kaka etti molfix kullandım biara pişik etti ondna baska goon aldım çok küçük geldi tam kapanmıyo
Ben prima kullaniyorum canim ilk dogdugunda sleepy almistim 1 haftalikken pisik oldu mantara cevirdi doktor prima al dedi o gun bugundur onu kullaniyorum

• Beğen
Reactions: Jou
Kesinlikle katılıyorum bacım
Ay dis mi geliyor bu gecede 1 buçukta kalktı ayaktayız ateşine var 27.5 zorla.calpol verdim simdi emziriyorum inşallah uyur cocum
Diş sinyalleri olabilir kuzum. Bası da sıcak mi hep diş te özellikle bas daha bi sıcak oluyo. Tetagil alıp dok ağzına kuzum sonrada parmak fırçan varsa onunla masaj yap . Gece uykusuna yatırmadan önce dene bence bakalım

Herkese aynı tepki vermiyor demekki benimkine yaradı ben pişikte onu kullanmıyorum sudocrem yetiyor😌yuzune falan vucuduna kizariklik olunca
Ya başlarda mustela bize de çok iyi gelmişti hep kullandım fln sonra baya pişik olmaya başladı. Yediklerimi takip ettim yok. Ve iki kez sürmedim kremi resmen sondu hemen bıraktım kuzum artık. Tabi her vücut ayrı özellikte . Bn mesela büyük kızım da hiç kullanmadım pişik kremi tertemiz doğal zeytinyağıyla gittim en baştan hep

• Beğen
Reactions: Jou
Ya başlarda mustela bize de çok iyi gelmişti hep kullandım fln sonra baya pişik olmaya başladı. Yediklerimi takip ettim yok. Ve iki kez sürmedim kremi resmen sondu hemen bıraktım kuzum artık. Tabi her vücut ayrı özellikte . Bn mesela büyük kızım da hiç kullanmadım pişik kremi tertemiz doğal zeytinyağıyla gittim en baştan hep
Yaaaaa ne güzel zeytinyağla etmissin şuanki bebeye niye zeytinyağ sürmedin peki olmadımı kuzu

Kahvaltıda oğlum şey diyor,anne yine bizim yanımızda yattın herhalde
Eşimde annenin nerede yattığı belli değil oğlum diyor ehehe 🤣
Ortanca gece atesleniyor diye onunla uyudum,bebis bizim odada yatıyor,uyandıkça onu emzirmeye odaya gittim,gitmişken birazda orada kestirdim. Ortanca geldi anne yanıma gel diye geri onun odaya geçtim. Sabah bebiş erken uyanınca oturma odasına geçtim. Kapanışı koltukta yaptım 😴
Tüm uykusuzluğuma rağmen ilginç bir şekilde keyifliyim bugün 🥰

Ahaha iyi yetişiyorsun hepsine ne güzel keyifli olman hep öyle ol 🤗
Ayyyy bende 50 kere uyandım benimkide oyleydii hele sabah uyandık 10bucuga kadar ağlak zırlak uykusu var uyumuyo sallıyorum ciğlık kıyamett gözler olmuş kıpkırmızı ensonda kackere sallamaya koydum ağlak zırlakk en sonda koydum salladım ağlıya aglıya söylene söylene uyudu bende o an da gitmişimm gozümden hala uyku akıyo sallarken indiremedim ayağımdan salondaydık getirsem uyancak esimde uyuyo gidip saldırasım geliyo benimde gidiyo uyuyo keyfen 🤣🤣

Ah ah erkek olmak vardı jouummm:)
Vallahi öyle bi silkeleniyorsun hani hehehehhe

Yaw öyle dedim şimdi adam sinirlerimi bozuyor. Sabahtan beri belis uyumadı. Durmadı da normal olarak ev dağıldı şimdi bana laf söyleyerek mutfağı toparlıyor. Bir gün belisi al sen bak ben gidiyorum dicem gezicem akşam eve geldiğimde evin halini çok merak ediorum :)
Birebir aynısını yaşadık bgn 🙈 ben anlamıyorum ama kesin bu gökyüzü hareketlerinden bu bebislerin hepsi kendini yenidoğan zannediyor bu ara 😁

Valla gökyüzü mü neyse sinirler harap 😂

Kızlar bebek sütlacı not eden var mı ben bulamadım ya

X