2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben buna cvp verdimmi hahahahah
Ne guzeldi dimiii ben cvp yazmasam olurmu aaa hic huyum bile degildirrr

Geçmiş olsun canım ya. Ay valla üzülüyorum ya resmen bahar havasıydı. Biz köye gittik bugün

Kız bende yazamıyorum 2 gün sonra cevap yazdığım oluyor herkes birbirinin halinden anlıyor. Şurada ne güzel birbirimize destek oluyoruz. Kimse bana gerçi tarif vermiyor neyse :)
Belis aplamız bizim siz vereceksiniz tarif dur sana çorba tarifi vereyim zzekta vermişti bana da bugün bunu yaptım mama içmediği için dünden beri içti sevdi diyemiyorum zorunlulukta olabilir

Sabahta kahvaltıda bunu yaptım

Yok beee ahsende öyle her şeye vurmaya çalışıyor uyurken bi sallıyor kolunu pat pat pat

Kız benimkide vuruyor hafiften emeklemeye başladı parkeye doğru gidip vuruyor ayakta orta sehpaya doğru tutuyorum onada vuruyor normal bence ses çıktığı için hoşlarına gidiyor

Evettt bak benim kızdada var öyle birşeyy hala çözemedim ne olduğunu ama ben bulaşık deterjan vuruyodum kaka lekelerine onu bıraktım az çok geçti enazından muslera sürüyorum
Yumurtayıda bi bırak bakalım oda ediyodurr

Aynen bıraktım bakalım. Kremide gelsin de geçirmezse artık hacamat yaptırcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…