2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Insallah canim valla sosyal medyada otizme çok sık denk geliyorum ister istemez korkutuyor soylenenler bide cok yaygin allah korusun yavrularimizi

Oy oy zor kuzu vallahi annem le konuştum çok içmiyormuş sut
Ee kuzum ek gıda bişe ler yiyormuş mu. Ya dert etme bak bugün yemeyecek ama zamanla o da öğrenecek geri çevirince başka şansı olmadığını. Bi de şükret cidden haftada iki gün kuzum inan çok rahat gelip gece r

selamlar ben geldim yine bebeğim 7 ay 20 günlük oldu hala dişi çıkmadı. Anne baba da demiyor sizde nasıl durumlar
ben de tam bunu sormaya gelmiştim benim oğlum da ne babıldıyor, ne desteksiz oturuyor, ne emeklemeye çalışıyor, dişi de yok artık ilk baba desen de olur diyip onu öğretmeye çalışıyorum bakalım bi tek yemek yerken nammmm yapıyor arada, beni taklit ediyor. e 3 aydır nam nam dşyerek yedşrmeye çalışıyorum.

Slm kızlar benim bu bebişim şimdiden babasına düşkün oldu. Akşam işten gelince çığlık çığlığa kalıyor eller kollar durmuyo. Eğer hemen almazsa kucağına diyelim ki lavaboya gitti tekrar görene kadar kucağına alana kadar çığlıklar hoplamalar zıpalamalar. Sizinkiler nasıl babaya karşı. Bana böle yapmıyo diye kıskanıyom azcık

Desteksiz oturma bizde de yok kuzum şuan atakta inşallah atak sonrası bunda bir gelişme bekliyorum diş bizde de yok. Baba, aba diyor genelde bababababa diyor babası da garibim mutlu oluyor emekleme değilde solucanımsı bir hareket yapıyor ufacık geri ya da öne ya da yana gidiyor ama nasıl oluyor çözemedim

Benimkide bayılıyor babasına ama Allah tan bana da aynı hareketleri yapıyor hatta babasını sattığı bile oluyor sonuçta benden besleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…